Słoń o podejściu do beefów, Bersonie, Avim czy nowej płycie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-29 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Słoń zorganizował wczoraj na swoim Instagramie Q&A, w którym zdradził jakie jest jego aktualne podejście do beefów, co myśli o Avim czy Bersonie oraz na kiedy planuje nowy album.

"Na ten moment autentycznie nie wiem, co musiałoby się stać żebym albo kogoś zdissował, albo nawet odpowiedział na diss. BARDZO mocno ni wisi koło szczalnika to, co kto o mnie myśli oraz to co kto nagrywa. Skupiam się wyłącznie na własnych sprawach na ten moment. Dookoła dzieje się ZA DUŻO chujowych rzeczy, żebym miał se dokładać szarpanki z jakimś półmózgiem." - pisze Słoń. - "Miałem napisane jakieś linijki, ale w końcu nie trafiły nigdzie bo za każdym razem po krótkim przemyśleniu dochodziłem do wniosku: Neh…chuj z nimi."

Słoń spropsował również Bersona i Aviego, z drugim miał nawet nagrać wspólny numer, do którego niestety nie doszło. 

"Kiedyś miał powstać kawałek na którym mieliśmy być we dwóch (na czyjąś płytę - chyba producencką), ale nie doszło do tego ostatecznie" - pisze raper.

Oprócz tego szef BDF zdradził, że planuje na ten rok album, który ukaże się w jego drugiej połowie. Jej tytuł to jeden z tatuaży artysty.

Poniżej załączamy całe Q&A, z którego dowiecie się m.in. jak Słoń radzi sobie podczas kolejnego lockdownu oraz co myśli o nowych krążkach Bisza i Mielzky'ego.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>