Mielzky i Słoń pytają "W Co Ty Grasz?" - nowy singiel członka 2020

Mielzky i Słoń zapraszają do gry. Bez różnicy czy areną zmagań jest hiphopowa scena, pecet, konsola czy smartfon trzeba wykazać się srogim skillem. “W Co Ty Grasz?” to nie tylko hołd dla świata gier i ukłon w stronę wkręconych gamerów, ale przede wszystkim manifest bezkompromisowej rywalizacji.

Tu nie ma miejsca dla słabeuszy. “W Co Ty Grasz?” jest drugim singlem zapowiadającym album “Do Wesela Się Zagoi”. Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni krążek w dorobku artysty.

Nowy teledysk to kolejne dzieło Szerszenia, a za muzykę i cuty odpowiada oczywiście duet The Returners. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little'a.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Anonim
Mielon cienias, pamiętam jak kiedyś zaczepił jakiś whacków, min. pede a później coś tam płakał że nie to miał na myśli, zero honoru a w nawijce joł joł joł prawdziwy hib-hob, zasady itp.
Anonim
21 wiek masz smartfon a poprawnie zdania napisać nie potrafisz
M.
Kurwa napisał ten co potrafi poprawnie napisać zdanie co to kurwa lekcja języka polskiego w.....aj do szkoły trolu anonimowy, albo idź do kolegi i powiedz że masz nowego smartfonika co za gimbaza
Brak słownika.
Twój poprawnie napisany komentarz jest rewelacyjny. Czy w szkołach nie uczą już podstaw?
Anonim
Gdzie Ty tu widzisz błąd, bo ja nie widzę żadnego, tylko ewentualnie po ,,pede" mógł być jeszcze przecinek. Poza tym wszystko się zgadza. Posłuchaj polskich ,,ulicznych'' raperów to dopiero zobaczysz co to jest nie umieć złożyć zdania, bonus tps szczególnie polecam.
Brak słownika.
Chodzi mi o typa z nickiem M.
Anonim
Ok dzięki sprawdzę
EASTZzz
Tak, a na dokładkę pamiętna akcja z Góralem, nie wrzucę linku z konkurencyjnego portalu, ale wystarczy w google wpisać Gruby Mielzky o Guralu. To już himalaje hipo, ale co tam. BTW. Czy tylko mnie żenują zawsze wersy o sraczce, przecież to jest tak głupie i beznadziejne, że naprawdę mogliby sobie darować. Prym akurat w takich wersach wiedzie Słoń.
S.
W takiej tematyce to Słoń mogl nawymyślać. Beka z sub-zero w swetrze :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>