Mielzky: "Zmagam się ze stanami lękowymi i wieloma ch**owymi rzeczami w głowie"

Mielzky zmniejszył w ostatnim czasie intensywność muzycznych działań, powody tłumaczy w ramach serii pytań od fanów...

"Zmagam się od dłuższego czasu ze stanami lękowymi i wieloma ch***owymi rzeczami w głowie. Nie bez przyczyny ostatni album nazwałem tak, a nie inaczej, choć do „depresji” nie mam podjazdu. Tak więc uznajmy stany lękowe za jakiś powód. Od paru miesięcy ponownie wróciłem na regularną terapię i liczę, że z czasem przyniesie efekty. Nie chodzi już nawet o granie koncertów, a po prostu o normalne życie" - szczerze odpowiada Mielzky zapytany o powody, dla których nie gra ostatnio koncertów. Równocześnie zapowiedział też, że ma gotowe kilka kawałków i po przerwie zaczął dogrywać featuringi. Na screenach poniżej znajdziecie także odpowiedzi na pytania o to jak kupować płyty by zarabiał z nich artysta oraz czy jest szansa na collabo z Miłym ATZ.

Galeria

polski rap gówno
ta choroba nazywa się „truskul”, żeby się wyleczyć polecam posłuchać prawdziwej muzyki z duszą typu young thug, lil uzi, migos, future.
Śliczny bajt
Sliczntbajt. Wroze worek karasi.
Spadłem z krzesła
That was deep af
Anonim
Young thug lil uzi Muzyka z duszą blahahahahahahhaa od ćpania ścierwa totalnie ci resztki mózgu wyzarlo nsplecie
polski rap gówno
wracaj słuchać sokół albo innego problem jak nie znasz się na prawdziwym rapie
ChoryNaHipHop
Ten Twój prawdziwy rap nie ma nic wspólnego z hip hopem leszczu ...
polski rap gówno
chory jesteś chyba na głowę jak nie rozumiesz geniuszu thuggera
Komsi
Za to polaczkowe rapy to mają w chuj wspolnego z hip hopem xD
wTF
polskie rap gowno, Ty w ogole umiesz angielski ? ten caly platikowy szmelc nazwany trapem czy chuj tam wie jak, i tak malo to kogo obchodzi, ani to nie brzmi, a nie tam nie ma rymow, to ogole jest ostro z pizdy. hopsin to podsumowal kilka lat temu, i nic sie nie zmienilo, w dwie minuty nawinal to co te fredzle po purple drinkach nawiaja na calych plytach.
polski rap gówno
skoro tak to spłycasz to chyba sam nie znasz angielskiego, ja rozumiem w 100% teksty, rymy i slang z różnych rejonów usa więc twoje podsumowanie chuj mje obchodzi
kabanos
japa tam kurwy zajebane WTF ty to w ogole jestes kurwa jednostrzalowiec a rap to ty co najwyzej znasz z radia kurwa a polski rap gowno wyssij mi drąga

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>