Paluch o OIO, Hodaku czy nadchodzących gościnkach

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-06 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Paluch niedawno uczestniczył w tajemniczej akcji promocyjnej dotyczącej OIO - zespołu Okiego, Young Igiego i Otsochodzi. Przedwczoraj raper w swoim najnowszym Q&A zdradził co myśli o nowopowstałej grupie. Wypowiedział się również na temat naszego tegorocznego Młodego Wilka, Hodaka.

"Sprawdzajcie singiel OIO, bo panowie ładnie rozjebali." - pisał Paluch. - "Sądzę, że to może być grube w chuj. 3 topowych raperów z różnymi stylówkami, którzy robią jeden wspólny album i mają mocną produkcję przy sobie."

Nie zabrakło również propsów w stronę tegorocznego Młodego Wilka, Hodaka: "Myślę, że zrobi rozpierdol nowym albumem razem z 2K'em"

Oprócz tego, szef BOR zdradził, że po premierze swojego albumu skupił się na gościnkach, których nagrał już klikanaście i po takiej ilości ma zamiar sobie zrobić przerwę do jesieni.

Poniżej załączamy pełne Q&A, z którego dowiecie się m.in. co nieco o przeszłości piłkarskiej Palucha oraz czy byłby w stanie zostać stand-uperem.

Galeria

Tagi: 

HH Fanatyk 1973
Kurwa ależ pytania jak w przedszkolu albo w podstawówce. Sprawdzajcie singiel OIO, bo panowie ładnie rozjebali.Kurwa nie sprawdzę panie Paluch bo jest na maksa hujowe, sorki sprawdziłem tutaj ten singiel i jak napisał wyżej.Sądzę, że to może być grube w chuj. Grube w huj to może być nowy album Tek'a z Smiff N Wesson albo nowy album Onyx dobry Paluch. 3 topowych raperów z różnymi stylówkami, którzy robią jeden wspólny album i mają mocną produkcję przy sobie.3 topowych raperów no Paluch masz wyczucie rytmu tak Otsochodzi, Young Igi i OKI, to dla ciebie topowi raperzy no to przyro mi to nawet nie są raperzy tylko pseodo raperzy to nie ma nic związanego z rapem kurwa co za czasy nastały w tym kraju Paluch mówi że Otsochodzi, Young Igi i OKI, to topowi raperzy kurwa porażka to jest panie Paluch.
Anonim
Ok boomer
Anonim
Beka dożywotnio z big bossa kciuka, zawsze był słaby a jak fame'u nałapał to mu się w główce nagle wywróciło. Wstyd przynosi P do N z kreską.
Porażka
Porażka to brak umiejętności pisania. A czepiasz się innych o wypowiedzi. Daję sobie rękę uciąć, że ta trójka potrafi poprawnie pisać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>