Oki, Young Igi i Otsochodzi zakładają wspólny zespół - OIO!

Wyjaśniła się zagadka sprzed paru dni. Tajemnicze konto OIO.wav na Instagramie należy do nowopowstałej supergrupy, w której skład wchodzą Oki, Young Igi i Otsochodzi. Do sieci trafił dziś jej pierwszy singiel - "Moonwalk".

Kawałek promuje album zespołu, który ukaże się nakładem wytwórni 2020. Płyta powstawała na przestrzeni zeszłego roku. Produkcją pierwszego singla zajął się @atutowy.

Na więcej szczegółów dotyczących projektu musimy jeszcze poczekać, póki co poniżej prezentujemy klip do numeru "Moonwalk".

polski rap gówno
jak nie powstanie „no wack version” bez tego oki i ocochodzi to szkoda czasu to padło
HH Fanatyk 1973
No kurwa dzieci trzeba poprosić rodziców o kaskę na nowy album tych łaków, typowa muzyczka dla dzieci co to ma wspólnego z rapem dla mnie nic dla mnie rap to nowy album Tek'a z Smiff N Wesson pt.Pricele$$, czy też nowy Onyx - Onyx 4 Life albo ubiegłoroczny album Ag Al Ghul aka Agallah - The Revival, ale widać tutaj po recenzjach muzycznych na tym portalu że nie wszystko można sprawdzić co wychodzi na co dzień w rapie ale o papce muzycznej która jest ww newsem to naprawdę news brawo.
Shady
Zrozum w końcu człowieku ze nikogo nie interesuje co ty lubisz albo co dla ciebie jest rapem a co nie jest i pisanie komentarz pod każdym postem prawie że takich samych tego nie zmieni. Każdego dnia wychodzi tyle nowej nuty ze nie zdołasz sprawdzić wszystkiego ale nie ty marnujesz czas na wyzywanie sie z małolatami na internecie po co powiedz i tak nie spowodujesz że zaczynać tego słuchać a tylko się często blaznisz tymi wypowiedziami. Pokój
s_p
słabe ale na dzieci wystarczy
s.
Nawet spoko, chociaż obawiam się, że płyta może męczyć ilością wysokich dźwięków :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>