Paluch o propozycji nagrania utworu do filmu, Szpaku, Maliku i Young Igim

Paluch zorganizował wczoraj na swoim Instagramie krótkie Q&A, w którym odpowiedział na parę pytań fanów, w tym co myśli o kooperacjach Malika za granicą, Young Igim oraz o tym, czy otrzymał kiedyś propozycję nagrania utworu na potrzeby filmu. Raper zdradził również, że razem ze Szpakiem zaczęli ponownie współpracować.

Paluch został zapytany przez jednego fana, czy dostał kiedyś propozycję do nagrania piosenki do filmu: "Dostałem propozycję do zrobienia numeru do filmu, ale z braku czasu odmówiłem. Później miał nominacje do Oskara." Raper miał zapewne na myśli film "Boże Ciało" Jana Komasy, w którym został użyty numer "Słup" Białasa i Lanka. Innym raperem, który dostał taką propozycję był Quebo, który nawinął o tym w "AJETLAGTOMÓJNOWYDRAG".

Innym wątkiem był nowy numer ze Szpakiem. Jak się okazuje, po zakończeniu szumu wokół domniemanego konfliktu oraz spotkaniu, o którym Paluch mówił u Winiego, raperzy zaczęli ponownie współpracować. Autor "NADCIŚNIENIA" nie zdradził jednak żadnych szczegółów.

Paluch skomentował też krótko kooperacje Malika Montany z zagranicznymi artystami: "Sam mam ich kilka na koncie. Propsuje to."

Innym pochwalonym został Young Igi, z którym szef BOR chętnie by nagrał.

Oprócz tego, Paluch zdradził m.in., czy razem z BOR Crew myślał kiedyś nad zrobieniem rapowej kolędy, z których kawałków z "NADCIŚNIENIA" jest najbardziej zadowolony oraz ile nakładu płyty sprzedało się do tego momentu.

Pełną galerię z pytaniami znajdziecie poniżej.

Galeria

Real HH 90
Yong igi zdolna bestia no kurwa śmieszny Rozpierdol następny po Szpaku pseudo raper kurwa Paluch gdzieś ty wyczaił takiego pseudo rapera to już Liber przy nim dobry raper a kiedyś jebali ich za to że grali hiphopolo a teraz co kurwa nagrywają np. Szpaku Young igi Young multi kizo czy też taki kamerzysta no ja się pytam KURWA CO.
KOCHAM GUGU jebać to co ludzie mówią
Co ty masz do szpaka igiego skoro robią to na co mają ochotę ja palucha nie słucham a szanuję każdy rapuje i śpiewa jak chcę więc spierdalaj od nich
Real HH 90
Kocham gugu jeb... Ja szanuje każdego artystę ale nie trawię pseudo artystów a Szpaku i igi kamerzysta multi itp a w szczególności youtuberzy którzy biorą się za rap nie mający wogle pojęcia o tym zgadzam się tym że każdy może śpiewać raz gorzej raz lepiej ale nie pseudo artyści których ww spierdalać to możesz ty od mnie.
Dmm
Panie i Panowie można się uprzedzić do ludzi którzy pod takimi postami pisze klasyczne już " CoNaToPaluch? " jednak jak być obojętnym skoro zdanie tego rapera wyświetlane jest niemal co dziennie. Szanuje twórczość, ponieważ zawsze będę szanował ludzi z pasją, jednak cytując jednego z najlepszych polskich fajterów... Co Ty Pierd*** człowieku... ? Mniejsza częstotliwość Ale ciekawsze treść...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>