Paluch tłumaczy zamieszanie wokół odejścia Szpaka z BOR Records

Temat rozstania się Szpaka z BOR Records był obiektem spekulacji wielu fanów, którzy insynuowali konflikt między założycielem GUGU, a Paluchem. Niedawno szef BOR rozwiał wszystkie plotki, wypowiadając się na ten temat podczas instagramowego live'a, a potem wstawiając wspólne zdjęcie z raperem z Morąga. Mimo wszystko, o ten temat zaczepił Wini w najnowszej rozmowie z autorem "NADCIŚNIENIA". Paluch opowiedział jak wyglądało opuszczenie wytwórni przez Szpaka oraz jak przebiegło ostatnie spotkanie raperów.

"Doszło do tego, że internet mocno nadmuchał temat, a ten temat nie był aż tak nadmuchany po prostu. Moment odejścia Szpaka na kanał GUGU i zmiana wydawcy nastąpił w momencie, kiedy ciężko było cokolwiek zrobić. Nastąpiło to jakoś w grudniu, do połowy stycznia mnie nie było, a  od połowy marca była pandemia. Ciężko było się w ogóle spotkać, ciężko było podróżować i ciężko było w ogóle zrobić cokolwiek." - mówi Paluch.

Po tym Wini chciał sam wypowiedzieć się na ten temat, jednak Paluch poprosił o ucięcie tematu. Później jednak raper wrócił na chwilę do niego: "Działamy i możliwe, że będziemy działać razem. Wiesz ludzie potrzebowali jakiejś spiny. Ja wydaje płytę, wydaje single, gdzie mówię o moich pewnych rozkminach, niezwiązanych z nim, a ludzie to pod taką spinę podpinają. Doszło to dojakiegoś absurdalnego momentu, w którym cokolwiek nie powiem, to wszystko idzie w tę stronę. Spotkaliśmy się, wypiliśmy chyba litra łychy, więc wszystko jest okej."

Poniżej możecie obejrzeć całą rozmowę Winiego z Paluchem, w której oprócz wspomnianego tematu rozmawiają o ostatniej płycie szefa BOR, samochodach czy kościele.

Tagi: 

Real HH 90
Mnie osobiście nic to nie obchodzi dla mnie ten Szpaku nie jest raperem nie raz to pisałem tutaj na łamach Popkillera, co do Palucha nic do niego nie mam widzę że inspiruję się francuską sceną dzisiejszą takie mam odczucie jak go słucham ale on przynajmniej rapuje a nie jak ten Szpaku nie wiem co ten Paluch widział w tym gościu że wziął go do BOR ale jak to zawsze piszę tutaj rzecz gustu ktoś lubi Szpaka inni go nie trawi ja należę do tych drugich.
15Rachel
Ja do tych pierwszych należę.Aczkolwiek nienawidzę tego jak on krzyczy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>