Paluch o końcu kariery Kaliego, planach na 2021, odbiorze płyty i Diego Maradonie

Wczoraj swoją premierę miał nowy album Palucha "NADCIŚNIENIE". Raper z tej okazji zorganizował obszerne Q&A na swoim Instagramie, w którym m.in. opowiedział trochę o nowej płycie i planach na 2021, zdradził, co myśli o zakończeniu kariery przez Kaliego oraz jaki miał stosunek do Diego Maradony.

Jeden z fanów zapytał się rapera co myśli o zarzutach o monotematyczność, na co Paluch odpowiedział, że nie wie co o tym sądzić.

"Zawsze mnie zastanawiało, jak ktoś tak gada. Każdy jest monotematyczny, jeśli ma jakiś określony styl. Moim zdaniem album jest spójny i trzyma się tytułu. Ten album to ja." - odpowiada Paluch. - "Ogólnie ludzie chcą w większości łatwych i przyjemnych treści, które pasują do Tik Toka. Celowo album promowałem poważniejszymi numerami. Nie chciałem być w trendzie 1:1. 'NADCIŚNIENIE' nawiązuje bardziej do 'Lepszego Życia Diler' czy 'NIEBO'. Lubię nagrywać luźniejsze kawałki i lubię też słuchać luźnych numerów, ale ten album miał być taki od pierwszych napisanych wersów."

Oprócz tego, Paluch zdradził, że jest głodzie nagrywania i w przyszłym roku na pewno usłyszymy jego nowy materiał, a póki co czeka na mozliwość zagrania pierwszego koncertu z "NADCIŚNIENIA".

Jeśli chodzi o zakończenie kariery przez Kaliego, raper stwierdził, że to tylko chwilowy kryzys szefa GM: "Myślę, że nie kończy z rapem. Jego wypowiedź to wynik frustracji po wypowiedziach wielu zatwardziałych odbiorców, którzy nie nadążają z postępem muzycznym. Ogólnie rozmowa o sensowności autotune'a w 2020 to żart. Robić swoje i j**ać to, co p**rdoli wybredny anonimowy internet, tak trzeba robić. Pozdro Kali, do usłyszenia na wspólnym tracku."

Szef BOR zdradził też jaki ma stosunek do Diego Maradony, który zmarł 3 dni temu: "Oglądałem kilka razy kilka dokumentów o nim. To był idol od dziecka i nie mówię tu o ćpaniu, tylko o piłce."

Poniżej załączamy galerię ze wszystkimi pytaniami i odpowiedziami, z której dowiecie się m.in. trochę o poszczególnych kawałkach z "NADCIŚNIENIA", z jakim producentem Paluch mógłby nagrać płytę, kiedy bonus tracki z albumu pojawią się na streamingach i Youtubie oraz jaki jest stosunek rapera do hazardu. Przypominamy również poprzednie Q&A sprzed tygodnia, w którym Paluch zdradza czy odpowie na nominację Jongmena do #LOCKDOWNCHALLENGE, mówi też o Eisie, Słoniu, współpracy z Włodim czy relacjach z Peją.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>