Popek oficjalnie nie zawalczy z Kizo na Fame MMA 9

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-03 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Nieoficjalne informacje w końcu się potwierdziły. Popek z powodu kontuzji nie jest w stanie zawalczyć z Kizo na najbliższej gali Fame MMA, która miała odbyć się za tydzień. Raper poinformował o tym na swoich social mediach, wstawiając jednocześnie film relacjujący jego ostatnie przygotowania przed kontuzją. Do całej sytuacji odniósł się również członek chillwagonu.

"Materiał został nakręcony 26.02. Jeszcze nie wiedzieliśmy, że 3 dni później Popek przez kontuzję lewej dłoni, zostanie wykluczony z walki wieczoru na sobotniej gali FAME MMA 9, na której miał zawalczyć z Kizo. Jest nam tym bardziej przykro, bo sami widzieliśmy ile ciężkiej pracy włożył w te przygotowania. Paweł przez trzy miesiące zrobił kawał solidnej roboty i jak sam stwierdził, że nigdy nie był lepiej przygotowany do walki, niż teraz. Niestety kontuzje to nieodłączny element tego sportu." - mówi opis pod filmem.

Federacja Fame MMA już szuka kandydatów do walki, więc tego wybranego poznamy zapewne na dniach. Co ciekawe, zaczęli się już zgłaszać zainteresowani sportowcy m.in. Arab czy nawet Marcin Najman, który niedawno przecież zakończył sportową karierę. Mimo wszystko ostateczny wybór będzie należał do Kizo, który wczoraj wieczorem skomentował całą sytuację na swoim Instastory.

"Oficjalnie zostało ogłoszone, że mój przeciwnik nie wyjdzie ze mną w klatce. Wiem co czuje, przed pierwszą moją walką w Fame też doznałem kontuzji przez którą przejebałem. On ma jeszcze gorszą sytuację z tego co wiem, bo czeka go operacja. Jest mi bardzo przykro, że nie dojdzie do tej walki, ponieważ włożyłem, jak i pewnie on, w chuj czasu w przygotowania. Sporo poszło na to wyrzeczeń, pieniędzy, dużo ludzi było w to zaangażowanych. Jestem przygotowany specjalnie pod niego." - mówi członek chillwagonu. - "Dostałem możliwość od Fame MMA, że mogę sobie wybrać przeciwnika z pewnej listy oraz mogę zmienić formułę walki. Oczywiście forma prawdopodobnie zostanie zmieniona. Większość z was, co mnie obserwują wie na jaką formułę zmienię. Powinno to zaowocować to tym, że walka będzie bardziej efektowna i dynamiczna. Miejmy nadzieję, że jutro zostanie już wszystko ogłoszone i idę po swoje."

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>