Filipek wskazuje zwycięzcę walki Popek vs Kizo

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-27 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Filipek, który również brał udział w walkach na Fame MMA, zdradził, kto według niego wygra pojedynek Popek vs Kizo na najbliższej gali.

"Stawiam na Kizo. Ma bardzo dobry boks i wydaje mi się, że lepszą kondycję. Jeśli poćwiczył wyjścia z dosiadów i bocznych to ma duże szanse." - pisze Filipek na swoim Instagramie.

Wlaka odbędzie się już za lekko ponad tydzień, czyli 6 marca.

Oprócz tego, Filipek odpowiedział na parę innych pytań fanów na swoim Instagramie. Poniżej załączamy Q&A rapera, z którego dowiecie się m.in. jakie błędy reprezentant QueQuality popełnił w trakcie swojej kariery oraz jak wyglądały jego zarobki w New Bad Label.

Galeria

Tagi: 

Anonim
Ta, kizo nie ma szans, on jest tak samo fake'em w muzyce i w walce, już jedną miał walkę i rzekomo była żałosna, poza tym jak się ochroniarze szarpali z żabsonami to on się schował z tyłu. xd Popek też whack ale jak się to potraktuje jako rap komediowy to chociaż pośmiać się można, nie tylko z muzyki bo do dobry wariat, whack ale jakbym miał możliwość posłuchać przy browarze i joincie jego opowieści to bym nie odmówił, kizo bym łapy nie podał nawet. Wgl to płakać się chce jaka to marna kopia niemiec.
HH Fanatyk 1973
A ja twierdzę że na 100% to Popek wpierdoli temu pseudo raperzynie.
Anonim
A popek to niby kim jest taki samy pseldo shit

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>