Czyżby szykował się powrót duetu Pezet / NOON?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-02-25 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Reaktywacja jednego z najbardziej kultowych duetów raper / producent w historii polskiego hip-hopu z pewnością narobiłaby niemałego szumu. Czy jest na to szansa? Jeden z komentarzy NOONa pod swoim postem wskazuje na to, że owszem.

NOON wczoraj na swoim profilu udostępnił numer "W branży" promujący "Muzykę Poważną" oraz link do zakupu reedycji tego albumu. Jeden z fanów napisał pod nim komentarz "Zanim te (reedycje - przyp. redakcji) nabiorą wartości, czuję, że wleci jeszcze kilka.", na co NOON zareagował krótkim "Albo coś nowego".

Po tym fani od razu zaczęli insynuować powrót duetu Pezet / NOON, jednak producent nie odpowiadał dalej na komentarze fanów.

Kiedyś to się robiło hip-hopa:) https://www.youtube.com/watch?v=Tqh_w9Isyvw Na liczniku ostatnia setka: http://nowenagrania.pl/product/20056-pezet-noon-muzyka-powazna-limitowan...

Opublikowany przez NOON Środa, 24 lutego 2021

Tagi: 

wojtek jastrząb - konto oficjalne
Pezet nie ma jaj, jakby miał to by zrobił odświeżaną wersje kiedy powiem na osiedlu a nie powiedz na osiedlu. No ale niech wyda tą płytkę jak najszybciej bo jeszcze znowu mu na paliwo zabraknie. Chociaż dla beat'ó można będzie sprawdzić.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>