Kayah emocjonalnie komentuje nowy singiel Pezeta

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-06 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Przedwczoraj Pezet opublikował kolejny numer promujący "Muzykę Współczesną Extended", w którym zsamplował utwór Kayah, "Wiosna przyjdzie i tak". Wokalistka skomentowała wykorzystanie swojego nagrania, wyrażając się o sytuacji w samych superlatywach.

"Jest mi bardzo miło i jest to mega wzruszające, kiedy moja twórczość nie tylko trafia do czyjegoś serca, ale także do jego wrażliwości i kreatywności i sprawia, że na kanwie tego co kiedyś stworzyłam ja, powstaje coś nowego... coś pięknego... coś wzruszającego..." - pisze Kayah. - "Chyba nie ma większego komplementu dla Artysty, kiedy inny Artysta go wykorzystuje! Pezet, dziękuję Ci bardzo za to wykorzystanie. Posłuchajcie sami i obejrzyjcie ten piękny klip. Kiedyś Kayah & Royal Quartet 'Wiosna przyjdzie i tak', a dzisiaj Pezet i Auer 'Nisko jest niebo'..."

Wyświetl ten post na Instagramie.

PEZET mnie wykorzystał!!! Tak brzmiałby nagłówek, gdybym była portalem plotkarskim... A że jestem zwykłą kompozytorką i autorką tekstów, która też śpiewa swoje utwory, to napiszę, że jest mi bardzo miło i jest to mega wzruszające, kiedy moja twórczość nie tylko trafia do czyjegoś serca, ale także do jego wrażliwości i kreatywności i sprawia, że na kanwie tego co kiedyś stworzyłam ja, powstaje coś nowego... coś pięknego... coś wzruszającego... Chyba nie ma większego komplementu dla Artysty, kiedy inny Artysta go wykorzystuje! @pezetofficial dziękuję Ci bardzo za to wykorzystanie Posłuchajcie sami i obejrzyjcie ten piękny klip. Kiedyś Kayah & Royal Quartet "Wiosna przyjdzie i tak", a dzisiaj Pezet i Auer "Nisko jest niebo"... I jeszcze taki cytat od Pezeta: "Ten utwór Kayah i Royal Quartet, który samplujemy to coś wybitnego, pięknego. Przyszedłem z nim do Auera i powiedziałem: "Zsampluj to, najwyżej nic z tego nie będzie, ale muszę napisać coś o takim ładunku emocjonalnym.” Dziękuję Kayah za możliwość użycia tego dzieła. Mimo, że muzyka jest genialna, pewnym sensie nigdy już nie chciałbym dostać bodźca do napisania tego rodzaju piosenki..." PS. Link do klipu znajdziecie w stories.

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Tagi: 

Elaela
Kawał dobrej roboty Pezet niepowtarzalny jak zawsze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>