Pezet wyjaśnia koncept "Muzyki Współczesnej Extended"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-08 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Dziś swoją premierę ma rozszerzona wersja "Muzyki Współczesnej" na której pojawiło się pięć nowych utworów, m.in. "Nisko jest niebo" z Kayah. Wielu internautów zarzuciło Pezetowi "odcinanie kuponów". Raper wytłumaczył na swoim facebookowym profilu koncept tej wersji płyty.

"Dla mnie osobiście nowe kawałki na wersji Extended to naturalna kontynuacja tego albumu. Nie zdecydowałem się wypuścić EP'ki z nowymi utworami bo wszystkie utwory, które teraz dodałem do tej specjalnej wersji Muzyki Współczesnej są w moim odczuciu częścią tamtej historii." - pisze Pezet. - "Chciałem, żeby 'Muzyka Współczesna' była taką płytą jak kiedyś, całością, czymś czego można posłuchać od deski do deski i nie jest tylko zbiorem singli. To się udało, ale cały czas czułem, że mam do powiedzenia coś jeszcze. Tamtym językiem, zawartego w tym czasie i stylistyce. Ba, nowe numery nie są tylko dodane na końcu tracklisty jak bonus tracki. Są w nią wplecione tak by móc stworzyć nieco inny odbiór, móc tę historie jakoś wzbogacić czy wręcz zmienić. Tym dla mnie jest Muzyka Współczesna Extended."

Na wersji Extended pojawiły się opublikowane wcześniej single: "98", "Zonda" i "Nisko jest niebo" oraz dwa nowe numery: "Amber Gold" z Avim i EMAS-em oraz "Broniewski" na produkcji Louisa Villaina.

Dla mnie osobiście nowe kawałki na wersji Extended to naturalna kontynuacja tego albumu. Nie zdecydowałem się wypuścić...

Opublikowany przez Pezet Piątek, 8 stycznia 2021

Tagi: 

Anonim
Ja tej nazwy nie uznaje, dla mnie ten album nazywa się muzyka reklamowa. I nie tylko dla mnie.
beb
Pezet - fajnie było na ciebie czekać, snuć domysły itd. ale była to gra totalnie nie warta świeczki. Twój powrót niczego dobrego nie wniósł a twoja forma jest kiepska. A szkoda, bo byłem wielkim fanem twojego talentu, lata temu
asteatr
koncept jest prosty. zarobić dwa razy na tym samym, nie ma w tym nic złego, tylko dlaczego o tym nie wspomnieć, w tych czasach już chyba nikt się nie przyczepi.
s.
Dokładnie. Odrzuty stały się jednak nieodrzutami :)
pru
myslalem ze na zdjeciu jest tede
Ghu
Trochę chłop odlecial6
Bossters
Pezet sztos najlepszy rap

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>