Paktofonika - "Kinematografia" pokryła się Platyną po 20 latach!

Niedawno świętowaliśmy 20-lecie debiutu Paktofoniki, z okazji którego grupa wydała specjalny box zawierający wszystkie albumy i single zespołu, a dziś ZPAV ogłosił, że "Kinematografia" pokryła się platyną! Jedna z najważniejszych płyt w historii polskiego rapu po 20 latach przekroczyła ten sprzedażowy próg, co wraz z biografią Rahima zamyka tę opowieść piękną klamrą.

Poniżej przypominamy nasze materiały z okazji 20-lecia "Kinematografii" - wywiad Hirka Wrony z Fokusem i Rahimem, wspomnienie 1 koncertu po premierze płyty czy wspomnienia Magika nagrane przez pierwszego wydawcę Kalibra 44.

reklama
Gibson
Super. Jedna z moich ulubionych płyt z polskiego hh :)
HH Fanatyk 1973
Paktofonika to już jest kultowa grupa zapisała się już w historii polskiego rapu, szkoda bardzo że śp. Magik nie dożył tych obecnych czasów bo jakby żył teraz to według mnie byłby w pierwszej trójce polskiego rapu i na pewno by porozpie....ł tych młodych wacków co się uważają za raperów.
Killarmy
Fokus taki sam wacek jak obecni raperzy. Co innego Magik i Rahim. Dlatego 3-x klan czy kaliber są dużo lepszymi składami niż pfk.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>