Donald Trump ułaskawił Lil Wayne'a i Kodak Blacka

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-20 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 22)

Prezydentowi Stanów Zjednoczonych, który już dziś skończył swoją kadencję i opuścił Biały Dom, udało się dopiąć celu. Donald Trump na parę godzin przed zaprzysiężeniem Joe Bidena ułaskawił 73 osoby, w tym 2 raperów, Kodak Blacka i Lil Wayne'a oraz współzałożyciela Death Row Records, Harry'ego O.

Ta wiadomość oznacza, że Kodak Black już niedługo opuści zakład karny, natomiast Lil Wayne nie doczeka się wyroku w sprawie nielegalnego posiadania broni za które groziło mu nawet 10 lat więzenia. Ciekawe jest ułaskawienie Harry'ego O., który spędził już za kratkami 32 lata za usiłowanie zabójstwa i przemyt kokainy. Do tej decyzji przekonała Donalda Trumpa rodzina współzałozyciela Death Row Records oraz fakt, że był on zagrożony zarażeniem Covid-19, a sam przebywa w grupie ryzyka.

***

Anonim
Elegancko. Chociaż raz się zachował jak człowiek, Kodak pół biedy on pewnie i tak max rok i wróci do więzienia ale za to że Weezy ułaskawiony to props mimo że to bydle. Poza tym niech już spieprza bo to najgorszy prezydent w historii, obraził USA i cywilizację, chyba nikt takich cyrków nie odstawiał jak przegrał, jak nie Amerykanin, jak jakiś dzikus ze wschodu, nie obrażając wschodu.
Hahaha
Anonim, chyba edukacja skończona na podstawówce. Obraził cywilizację hahaha
Anonim
A nie obraził? Do tego stwarza zagrożenie bo niektórzy są na tyle tępi żeby łykać jego gadkę o sfałszowanych wyborach. Nikt z godnością i klasą nie powinien takich cyrków odstawiać.
Grunyn
Tusk z Komorowskim też gadali o sfałszowanych wyborach i co byli wtedy ok? :D beka z ciebie typie, a o Trumpie wiesz tyle ile wyczytasz w lewackich portalach opiniotwórczych typu newonce itd
Anonim
Na pewno aż takiego cyrku jak trump teraz nie odwalali po drugie ja mówię o USA teraz a nie o jakiejś wielkej polsce. Prawaki jednak za mądre nie są, tylko coś o trumpie powiesz to od razu zły lewak, człowieku ja o newonce to nawet nie wiedziałem że coś takiego jest. Przyznaj się na pis głosowałeś co? Jesteś turbosłowianinem?
Genius
O co chodzi z tym obrażaniem w jaki sposób obraził ?
Anonim
No obraził, poprzednie wybory i jeszcze poprzednie, ktoś przegrał trudno elegancko się wycofywał a teraz Trump wyje jak jakiś cham z dziczy a nie Amerykanin że chlip chlip złe wybory bo przegrał i myśli że będzie ustalał które głosy liczyć a które nie, bo mówił że któreś tam to nie liczyć, dobrze że nie powiedział żeby tylko te na niego liczyć.
s.
Jak by każdego rapera za posiadanie klamki by mieli uniewinnić to wiele cel by się zwolniło :)
polski rap gówno
free goat i free kodak
M.
polski rap gówno jak jesteś takim zagorzałym fanem Kodaka Blacka podaj pierwszy album i mixtape tego artysty.
Phiuz
Szkoda ze Joe Exotica nie ulaskawil
Polskimikmili
free Bobby Shmurda
polski rap gówno
bobby wychodzi za miesiąc
6
polski rap gówno jak jesteś takim zagorzałym fanem Kodaka Blacka podaj pierwszy album i mixtape tego artysty.
polski rap gówno
nie jestem jego zagorzałym fanem, poznałem go po „no flocking”, a bardziej zacząłem słuchać jak go wzięli do freshmanów xxl
666 fuck you
widać po twojej wypowiedzi że słuchasz rapu niedawno, na pewno nie przesłuchujesz całych albumów tylko wyrywkowo albo na youtube lub pojedyncze kawałki i piszesz że dla ciebie prawdziwi gracze to young thug gucci mane kodak black bobby shmurda itp. to nie masz pojęcia wogle o rapie i tylko nie pisz tutaj jakiś pocisków w moją stronę bo w żaden sposób mnie tu nie pociśniesz tylko zauważę z jakim mam do czynienia człowiekiem.
polski rap gówno
rapu ze stanów słucham od kilkunastu lat, mam ulubionych raperów których słucham całe albumy, jak znajdę kogoś nowego kto mje pozytywnie zaskoczy to też staram się zapoznać z jego twórczością. od okołu 8 lat bardziej siedzi mi trap i w tym kierunku rozwijam się jako słuchacz. rapu słucham od dzieciaka, a większą uwagę do zagranicznego rapu zacząłem przykuwać od czasów spinnera, poprzednika popkillera. nie twierdze że wiem wszystko ale potrafię odróżnić dobry rap od chujowego
666 fuck you
Napisałeś że słuchasz rapu od dzieciaka tzn konkretne od kiedy? A spinnera pamiętam poprzednik Popkillera dobry był dawne czasy, dobrze napisałeś że twierdzisz że wszystkiego o rapie nie wiesz ale czym dla ciebie jest dobry rap a hujowy?
HH Fanatyk 1973 -
Właśnie przesłuchuje sobie po raz pierwszy pierwszy mixtape tego Kodak Blacka jak na razie jest ok, tylko nie trawię tego co osobiście mówił że 2 lata temu na Instagramie swoim: Podczas kolejnego live’u na Insta, Kodak stwierdził, że jest lepszy od Tupac’a, mówiąc, że on jak i reszta raperów, którzy umarli w młodym wieku, są legendami ponieważ umarli, i tego nie popieram co powiedział ale jak na razie brzmi jak większość tych młodych ludzi którzy dopiero zaczynają swą karierę w rapie, dupy nie urywa takie sobie Dirty South jak na tamte czasy jeszcze do przesłuchania pierwszy jego album po tym stwierdzę czy jest dobry czy słaby na razie jest ok.
polski rap gówno
to o 2pacu to takie pierdolenie młodego typa żeby sobie popularność podbić, tak jak lil pump o j cole’u. chociaż lil pump jest obecnie nikim w rapie
HH Fanatyk 1973 -
Kodak Black przypomina mi trochę Lil Wayne'a ale wiadomo że Lil Wayne jest o wiele lepszy od niego dobrze że Trump ułaskawienie dał mu ale to co powiedział w 2019 nie zapominajmy nie może on się równać z samym 2 Pac w jednym rzędzie.
15Rachel
Podpisuję się pod wypowiedzią Anonima,Trump się ośmieszył

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>