Kodak Black został skazany na prawie 4 lata więzienia

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-11-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Raper z Miami został wczoraj skazany na 46 miesięcy pozbawienia wolności. Kodakowi groziło 10 lat więzienia, jednak prawnicy wywalczyli zmniejszenie kary.

Rapera skazano za podawanie fałszywych informacji w sprawie jego kartoteki kryminalnej, gdy kupował 6 pistoletów w dwóch różnych sklepach na terenie Miami. Kodak miał już wcześniej dużo problemów z prawem, o czym nie poinformował sprzedawców w sklepach z bronią. 

Kodak od razu przyznał się do winy i zapowiedział, że weźmie za nią pełną odpowiedzialność. Sędzia, wydając wyrok, tak skomentował sprawę: "Młodzi ludzie robią głupie rzeczy, jednak ty je robisz odkąd skończyłeś 15 lat i w tym jest problem."

22-latek ma w toku jeszcze 2 sprawy. Jedna dotyczy napaści seksualnej z 2016 roku, a druga próby przewiezienia przez granicę Kanady broni i narkotyków. Za obie sprawy Kodakowi grozi nawet 30 lat więzenia.

Tagi: 

RIP Hip Hop
Niech ten wytatuowany na mordzie krzyż będzie jego opoką w tych ciężkich chwilach.
Tth
A on Żydem jest tak btw :p
Prawdziwy Polak
Zupełnie jak Jezus Chrystus!
Po prostu
xD
Anonim
Free Kodak. Na propsie zawsze, oprócz ostatnich akcji z brakiem szacunku do nipseya i lil wayne'a oni są więksi bez wątpienia. A w pl gimby wolą słuchać jakiś impotentów i myślą że pede wymyślił trap. Popkiller szkoda że nic nie napisaliście że ostanio w jakiejś audycji był ten dziad Wack 100 czy jakoś tak , manager the game'a i ten fake G blueface i coś leszczom nie pasowało z nipsey'em, że niby sławę zyskał po śmierci itp, głupcy nie mogą zrozumieć że może nie miał fame'u na skale światową ale lokalnie był legendą i to nie byle jaką, tak samo jak dipset kto ich w polsce zna? A w NY są lokalnymi legendami.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>