Kodak Black dissuje T.I.'a - ciąg dalszy afery

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-04-16 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Kodak Black w tym roku ma na swoim koncie niejeden skandal, jednak ostatni dotyczący nieżyjącego Nipseya Hussle i jego partnerki zdecydowanie przekroczył granice dobrego smaku. Na sytuację zareagował weteran z Atlanty, T.I. zapowiadając diss na młodego rapera, jednak reprezentant Miami zdecydował się zaatakować pierwszy.

Wszystko zaczęło się od obraźliwych komentarzy Kodaka o zabarwieniu seksualnym pod adresem Lauren London, czyli partnerki zastrzelonego niedawno Nipseya, z którą Black próbował... flirtować. Na całą sytuację zareagował T.I., który ostrzegł rapera, by ten szybko wycofał się ze swoich słów - i usunął Kodaka z wystawy w swoim Trap Music Museum w Atlancie.

Pomimo ostrzeżenia, Kodak nic nie zrobił sobie ze słów weterana i obraził go podczas swojej relacji live na Instagramie. Wtedy do sieci wyciekł snippet dissu na Kodaka, jednak oficjalnie pierwszy działa wytoczył właśnie autor hitowego "No Flockin".

W swoim dissie "Expeditiously" Kodak wytyka raperowi z Atlanty, że ten nawet nie znał Nipseya oraz obraża jego żonę. Ponadto w kawałku słychać zaczepki w stronę The Game'a oraz 6ix9ine'a.

Tagi: 

Anonim
Kodak na propsie ale przesadził trochę z tą akcja. Ale to taki typ, mi się zdaje że hype trochę opadł i trzeba wzbudzić zainteresowanie swoją osobą, niedawno próbował to zrobić obrażając Weezy'ego do którego nie ma nawet startu jak narazie.
Anonim
Tyle tylko może ten mały robak
Belmondoe
W ogóle to props, że Mati Natali przestał być rondlem i nie promuje stękających wacków
jprdl
Ale to jest kretyn, mam nadzieje ze zgodnie z zapowiedzia Game mu wyjebie przy najblizszej okazji

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>