Lil Wayne'owi grozi 10 lat więzienia. Raper przyznał się do popełnienia przestępstwa

Pod koniec zeszłego roku agenci federalni znaleźli w prywatnym samolocie Weezy'ego niezarejestrowaną broń oraz sporą ilość narkotyków. W piątek w sądzie w Miami raper przyznał się, że broń należała do niego w związku z czym grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Mimo tak wysokiego maksymalnego wyroku, TMZ podaje, że Lil Wayne otrzyma najprawdopodobniej mniejszą karę w związku z przyznaniem się do winy i współpracy z sądem. Ogłoszenie wyroku zaplanowane jest na 28 stycznia przyszłego roku.

Artykuł TMZ, które pierwsze podało tę informację, możecie znaleźć pod tym linkiem.

***

Mr. Polska wspomina występ z Diplo na Open'erze (Tourbus S02E02)

Tagi: 

reklama
s.
Raper z dragami i bronią... niebywałe. Dla ODB to się nazywało... wtorkowe popołudnie :)
Anonim
Przypał w chuy mam nadzieję że coś wymyślą i dużo mu nie dadzą szkoda takiego zawodnika, w sumie nic złego nie zrobił, nawet miał by tą broń legalnie gdyby nie wcześniejsza odsiadka. Jeszcze co do takich spraw to ładnie się tu bawicie patrzę, że YNW Melly był oskarżony o morderstwo 2 raperów z ekipy to napisaliście a że został uznany niewinnym to już ciężko, ktoś jak się nie interesuje tylko wchodzi na popkiller i to zobaczył pewnie nadal myśli że tak właśnie było.
Real HH 90
Jak jesteś jego wielkim fanem to bądź chodzi mi o tego clowna YNW Melly czy zabił czy nie kogo to obchodzi ja czytam na necie że grozi mu za to kara śmierci a ogólnie skąd masz takie fakty że jest niewinny ja jakoś o tym nic nie czytałem w necie może i jest ale to nie potwierdzają newsy a ogółem Lil Wayne przy YNW Melly to Król.
Gnur
Najlepszy żyjący raper!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>