Lil Wayne: "Mam nagrane kolejne 20 albumów"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-02 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W piątek ukazało się "Funeral", gdzie nie zabrakło mocnych linijek, ciekawych gości i specjalnego tribute'u dla Kobe Bryanta (album ma 24 utwory a numer 8 kończy się 24-sekundową ciszą). Jednak Weezy zapowiada, że idzie już dalej.

"To zawsze piękne zerknąć na skończony projekt, to jak wygląda finalnie. Te rezultaty zawsze są świetne. Mam wspaniałych fanów. Ale wiedzą oni też, że zawsze po wydaniu płyty idę dalej, nie zatrzymuję się. Wiedzą, że mam w szufladzie 20 kolejnych albumów gotowych" - mówi raper w wywiadzie u Zane'a Lowe'a.

I gdy u wielu brzmiałoby to jak słowa bez pokrycia to Wayne'owi jesteśmy w stanie uwierzyć - nie od dziś znamy jego proces twórczy, który często opierał się na długich sesjach freestyle'owych, numerów z których nawet nie pamiętał. Oraz znamy masę wycieków niewydanych utworów oraz nieskończonych projektów, które skończyły wydane po latach lub skończyły tylko na rozpędzających się mixtape'ach - jak duety z T-Painem czy Juelzem Santaną. Póki co mamy jednak do odsłuchu 24 nowe numery! Całość płyty odsłuchacie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Lil Wayne - Funeral (Official Audio)

Tagi: 

Anonim
No jak na Lil Wayne'a przystało płodny jest jeżeli chodzi o wydanie swojej muzy za to props uwielbiam go od początku jego kariery kiedy nie był aż tak popularny jak teraz, chociaż nie słucham go namiętnie ale szanuje go za to co robi i czasami go posłucham chociaż rządzi u mnie Boom Bap z lat 90 i nie tylko ale czasem mam zajawkę na South Dirty.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>