Filipek i Nullizmatyk w emocjonalnym singlu "Deszcz"

video
dodano: 2021-01-08 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Filipek promuje swój album "GAMBIT" kolejnym singlem. "Deszcz" to emocjonalny numer na bicie Proroka z gościnnym udziałem byłego członka legendarnego Trzeciego Wymiaru, Nullizmatyka. Klipem do kawałka zajęła się ekipa Distort Media.

Co ciekawe, to nie pierwsze spotkanie raperów w jednym numerze. Poprzednim razem przecięli się w naszym Cypherze, promującym pierwszą galę Popkillerów, w którym udzielił się również Gospel. Możecie go sprawdzić poniżej pod nowym klipem Filipka.

Album ,,GAMBIT” to nawiązanie do popularnego ruchu szachowego polegającego na poświęceniu figury w celu osiągnięcia lepszej pozycji w dalszej rozgrywce. Artysta po mocno toksycznym dla siebie okresie, wydaniu gorzkiego w smaku krążka ,,BIPOLAR” i różnych perypetiach życiowych postanawia zrobić krok w przód. Premiera płyty planowana jest na przełom stycznia i lutego, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Anonim
Kvrwa Nullizmatyk ja Cie szanowałem a Ty mi tu z filipkami nagrywasz... polski ,,raper" to chyba nie wytrzyma jak swoim słuchaczom w mordę nie napluje jak lajkonik z tym swoim ,,babilon ma rację, cba jest dobrą ekipą' i level up 10.
Taka prawda
W dupska wchodzą starsi małolatą bo honoru nie mają taka prawda. Ale spox, wychodzi na jaw że rap to gatunek udawany
Anonim
Hello gdzie byłeś przez ostatnie 10 lat w piwnicy siedziałeś typie normalnie Amerykę odkryłeś

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>