Filipek wskazuje 3 raperów popularniejszych obecnie od Quebo

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-20 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 3)
fot. Young Sandi / Popkillery 2019

Filipek pojawił się w nowym podcaście Proceente na CGM, gdzie został zapytany jak to jest być podopiecznym najpopularniejszego rapera w Polsce - odparł, że jego zdaniem Quebo nie jest obecnie najpopularniejszy.

Uważa, że był nim kilka lat temu, obecnie jednak wskazuje na Bedoesa, Szpaka lub Taco, typując najbardziej Bedoesa. Zaznacza też dalej, że Quebo zna od 2013 roku i wiele mu zawdzięcza - gdyby miał ustawić listę 3 osób, którym zawdzięcza najwięcej to byliby tam Dawid Szynol (współwłaściciel QueQuality), Wini oraz właśnie Quebonafide.

Filipek wspomniał także, że uważa, że do QueQuality pierwotnie trafił "po znajomości" i miał wtedy spore braki w brzmieniu - ale obecność w tak dużej wytwórni i możliwość porównania się np z Guziorem sprawiła, że bardzo przysiadł nad poprawieniem swoich wad, przede wszystkich w aspektach melodycznych.

Pełen fragment wywiadu znajdziecie poniżej.

Filipek, Nullizmatyk, Gospel - Cypher #3 (prod. PSR) - Popkillery 2019

Tagi: 

polski rap gówno
niech ten typ wraca dalej leżeć pod krzakiem w deszczu. quebo znają ludzie co nawet rapu nie słuchają, bo leci ciagle w radio, a tego bedoesa co gada o promowaniu pedalstwa to znają tylko gimbusy
Wola
Filipek chyba nie wie, że jest też zycie poza gimnazjum i tam bedoes, czy inny szpaku, nie jest najpopularniejszym raperem. Dla duzej czesci sluchaczy ci dwaj nie sa nawet raperami.
Praga
Nawet ten quebo nie jest raperen

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>