Juicy J: "Three 6 Mafia miała być gościem w 'Int'l Players Anthem' UGK, nie Outkast"

Jak się okazuje, producenci tego klasyka południowego rapu mieli również położyć na nim swoje zwrotki. Juicy J w najnowszym wywiadzie dla HipHopDX zdradził, kto był odpowiedzialny za brak ich gościnki w kawałku "Int'l Players Anthem".

"Ja i DJ Paul położyliśmy pierwsi wersy na tym numerze. Później, czego na początku nie zauważyliśmy, wytwórnia nie dokonała autoryzacji. Byłem wściekły, bo nikt mnie nawet nie poinformował, chciałem rozpętać piekło w tej wytwórni i zadawałem sobie pytanie, jak można było być tak głupim, żeby to zablokować." - mówił Juicy. - "Potem okazało się, że Outkast jest na nagraniu, o czym też nikt nas nie poinformował. Poszedłem do Buna i Pimpa zapytać się, co się stało z naszymi wersami. Oni na to, że wytwórnia ich nie 'wyczyściła' i umieścili Outkast na nagraniu. Wtedy wkurzyłem się na maxa, chciałem, żeby nasze zwrotki wróciły do numeru. Zadzwoniłem do wytwórni. Nawet nie powtórzę tego, co im wtedy powiedziałem, bo taki byłem wściekły."

Później Juicy J przyznał, że powodem, przez który nie zostali dopuszczeni do numeru, była najprawdopodobniej polityka wytwórni oraz sukces Three 6 Mafii, których 2 single, "Stay Fly" i "Poppin My Collar", podbijały wtedy listy przebojów. Raper powiedział też, że nie ma UGK za złe, tego co się stało, po prostu żałuje, że nie mógł się znaleźć na tym klasycznym utworze. Również liczy na to, że wersy jego i Paula ujrzą kiedyś światło dzienne.

Poniżej możecie obejrzeć fragment wywiadu, w którym Juicy J omawia tę kwestię.

????
Przecież na albumie jest wersja z mafia w bonusach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>