Juicy J przeprasza za promowanie narkotyków w tekstach

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-12-29 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Nagrania Juicy J'a i Three 6 Mafii bywały gęsto nasączone syropem z kodeiną i przyczyniły się w dużej mierze do popularyzacji "double cupów" i "purple drinków" - by przywołać chociażby klasyczne "Sippin on some syrup". Dziś w obliczu dyskusji o szkodliwości podobnych tekstów dla młodych po przedwczesnej śmierci Juice WRLD'a legendarny raper z Memphis postanowił oficjalnie przeprosić.

"Jeśli zainspirowałem kogokolwiek, by sięgnął po narkotyki to chciałem za to przeprosić" - napisał Juicy w krótkim, ale wymownym statusie na Twitterze. Czy za jego przykładem pójdą kolejni? Przypomnijmy, że problem dostrzegli w ostatnim czasie m.in. Joyner Lucas, Trippie Redd, Vic Mensa czy Future.

Sprawdź też:

Future kończy z kodeiną i jest przerażony efektami rapowania o niej...

Joyner Lucas wini raperów promujących dragi za śmierć Juice WRLD'a

Trippie Redd zapowiada rzucenie narkotyków po śmierci Juice WRLD'a

Mama Juice WRLD'a wystosowuje oświadczenie po śmierci syna

Żabson apeluje po śmierci Juice WRLD'a: "Dbajcie o siebie i bliskich"

Juicy J - Codeine Cups

Juicy
You say no to druga Juicy j cant
Anonim
Nie wiem jak inne osoby mam na to ja tam słucham Juicy J Three 6 Mafia Całe Memphis i co ja też mam brać dragi czy inne gówno no bez przesady ja mam po to mózg żeby nim myśleć i nie robię tego co inni np nie ćpam Hello?
Mateusz Pali Mikrofony
Mnie Mateusz Natali zainspirował do palenia mikrofonów
Pjona
haha, dobre masz te wpisy ziomeczku, propsuję i czekam na więcej.
Anonim
No kurwa w czas się oni wszyscy obudzili że jednak nawijanie o ćpaniu jest złe i inspiruje młodych słuchaczy do ćpania. Biorąc pod uwagę że nagle o tym mówią bo inny sławny raper się przećpał świadczy tylko o tym że biznes się zmienia i teraz nawijanie o tym by nie brać narkotyków będzie się sprzedawać jak nigdy a dalsze nawijanie o ćpaniu będzie bardziej negatywnie odbierane. Tak jak w polityce musi stać się coś grubszego by zmienić kodeks bo tak po prostu wypada jebać
Props
Niestety, rap to w dużej mierze robota w dziale demoralizacji młodzieży. Można się oszukiwać na różne sposoby, że tak nie jest, że to tylko rozrywka, że słuchacz ma umysł, ale odbiorcy tej muzyki to na ogół nastolatki czyli najmniej krytyczna, najbardziej podatna na mody i wpływ idoli grupa, której członkowie pod wpływem głupich wzorców podejmują często zachowania ryzykowne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>