Żabson apeluje po śmierci Juice WRLD'a: "Dbajcie o siebie i bliskich"

Środowiskiem hip-hopowym wstrząsnęły dziś wieści o przedwczesnej śmierci Juice WRLD'a. 21-letni raper z Chicago wparował w ubiegłym roku na scenę z buta, błyskawicznie wbijając się na szczyty list i zdobywając szereg Platyn, a informacja o jego śmierci spadła na nas jak grom z jasnego nieba.

Emocjonalną refleksją podzielił się na swoim Instagramie Żabson, apelując do słuchaczy i innych raperów.

"Ja p**dolę, nie byłem jakimś wielkim fanem, ale ten koleś był mega raperem, całą tą płytę ["Death race for love" - przyp. MN] nagrał na freestylu. Najgorsze, że miał tylko 21 lat, z jego muzyki nie ciężko było wyczytać, że ma problemy z narkotykami i depresją. Szkoda, że ludzi którzy zarabiają pieniądze z jakiegoś artysty tak mało obchodzi jego los i dopóki zarabia hajs to wszystko jest dobrze, przyczyny śmierci są niewiadome, ale myślę, że przede wszystkim brakowało mu kogoś, kto się o niego troszczy.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, alkohol i narkotyki w odpowiednich ilościach są dla ludzi, ale nikt nie jest nieśmiertelny i trzeba być tego świadomym.

Dbajcie o swoje ciało i umysł. Często się badajcie, a gdy potrzebujecie pomocy zwróćcie się do specjalisty, który ma odpowiednie predyspozycje, by wam pomóc" - napisał raper. Screen wiadomości znajdziecie poniżej.

Galeria

Bebs
Jakieś 10, 15 lat temu miałem ze znajomymi zdanie, że Ostry na koncertach, a na jego koncertach często gościliśmy, to jebany motywator. W sensie, że opowiada między trackami jakieś durnoty. Cóż, nie wiem, czy mu to zostało, ale raperem był, jest świetnym, a żapsą niech też wsadzi sobie głęboko gdzieś to swoje słodkie pierdzenie i może niech lepiej stanie się chociaż średnim raperem, bo póki co jest totalnie do dupy
BebsToKurwa
Pierdol się cieciu zajebany
Bebs
Jesteś dokładnie taki, jak ten nowy, chujowy hiphop tych nowych, chujowych gwiazdek. Pozdro ;)
yoyoyo
"Szkoda, że ludzi którzy zarabiają pieniądze z jakiegoś artysty tak mało obchodzi jego los i dopóki zarabia hajs to wszystko jest dobrze" - jak zarabia taki hajs to ma na terapię i wszelką pomoc ma owa osoba. Co mają powiedzieć ludzie którzy za ciężką pracą nie stać. O nich się nie mówi, a Żabson kocopoli tylko.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>