Bedoes i Lanek promują nową płytę billboardem w centrum Warszawy

Niedawno do rąk fanów trafił pierwszy, tytułowy singiel z kolejnej płyty Bedoesa i Lanka zatytułowanej "Rewolucja Romantyczna". Wczoraj duet przedstawił kolejny element promocji nowej płyty, czyli wielki billboard przy Rondzie Dmowskiego w Warszawie z podpisem "Rewolucja to my". Oprócz tego, raper i producent zrobili wczorajszej nocy rajd po mieście, wywieszając sporą ilość plakatów promujących płytę. Otagowali również dopiero co wywieszony billboard... należący do nich.

Bedoes wraz z Lankiem zamienili w swoim haśle słowo "my" na "wy". Do tego duet przejął znajdujący się tuż obok billboardu wyświetlacz, który zazwyczaj pokazuje polski dług publiczny. Od dzisiaj znajdziemy na nim ksywy artystów.

"Rewolucja Romantyczna" planowana jest na 15 stycznia, a poniżej możecie obejrzeć galerię, w której zobaczycie wspomniany billboard z różnych perspektyw, czy też przykłady rozwieszanych plakatów.

Galeria

Tagi: 

polski rap gówno
teraz to już chuj nie rap, kto to widział żeby raperzy pedałów wspierali, to się mija z ideologią rapu prawdziwego.
Nie słucham hh
Dokładnie, wskażcie drugi rodzaj muzyczny, który nasrał tak we własne gniazdo jak rap. Przecież już każdy disco polo band jest 10 razy bardziej autentyczny niż współczesny raper.
jebać pis
Czemu raper musi nienawidzić pedałów?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>