Słoń olewa muzyczny wyścig szczurów - singiel "X"

video
dodano: 2020-11-30 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

"X" to braggowy singiel, zapowiadający dziesiąty solowy album Słonia "Redrum". Raper w nowym utworze krytykuje muzyczny wyścig szczurów i nagrody Fryderyki, podważając ich znaczenie, oraz przestrzega innych twórców przed chciwymi wydawcami i wytwórniami. Za produkcję kawałka, jak i całego albumu odpowiada Chris Carson, natomiast klipem zajęła sie ekipa A1Videos.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Słoń - X | Prod. Chris Carson (OFICJALNY TELEDYSK)

Anonim
Chris Przygłupson jak już, a słoń tak olewa a co do czego to cieszy że płyty jako tako idą i że ludzie na koncercie są. w 2011 słuchałem tego zawodnika i teraz się wstydzę.
Nasir Jones
Krytykuje,ale ze Szpakiem nagrał.Sam sobie zaprzecza.
Kalif
"Nie liczę na pomoc od państwa ...", to z singla "Clint Eastwood", a za chwilę dowiadujemy się, że Słoń ubiegał się o dotację od Ministerstwa Kultury. Naprawdę, nie mam nic do artystów, którzy dostali dotację (pomijam pijawki, które mają kupę kasy, a muszą mieć więcej), ale żeby tak bezczelnie pchać kit ludziom - rapować jedno, a robić drugie? Kolejny fake buntownik.
Ledrich
To, że nie liczy na pomoc nie znaczy, że ma ją odrzucić... Pomyśl.
Kalif
Chłopie, złożył wniosek o pomoc, ale nie liczy, choćby w najmniejszym stopniu, że ją dostanie? Złożył wniosek i nie chce jej dostać? ;-) A może, jak ją dostanie to ją odda komuś ;-)? Proszę Cię. Widzisz, ja nie mam problemu z tym, że ktoś tam dostał pomoc finansową, ale jak jednocześnie wciska mi kit, że pieprzy pomoc Państwa, że to rozdawnictwo itd. to mnie się zapala czerwona lampka. To samo z ciśnięciem słabym raperkom, a zaraz nagra z jednym, albo drugim. Z resztą ktoś tu już zauważył, że to zrobił.
Arasz
W Polsce juz mało jest rapu bardziej pop kultura się z tego zrobiła napędzana dziećmi myślącymi, że to jest jest rap i interes się kręci.
Noka
No macie racje wszyscy tylko gadaja a potem o kasę łapę wyciągają..
ODB RIP
Słoń jest dobrym raperem, progres jakiś zrobił bo slychać wielokrotne rymy czasami. Ale jakby ktoś go zapytał co myśli o tym czy o tamtym, to powiedziałby, że spoko, także to takie bezpieczne disowanie bez ksyw

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>