Peja & Magiera "AR-15"

dodano: 2020-11-18 19:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Data premiery

2020-12-18

Drugi zaplanowany na 2020 rok mini album Peji i Magiery to "AR-15". Składający się z dziewięciu premierowych kompozycji materiał to wypracowana formuła dzięki, której artyści potrafią zrealizować od podstaw całość w 14 dni (!).

Jedyny utwór napisany znacznie wcześnie to "Red Zone", który przywołuje wspomnienia wiosennego lockdownu, a z racji odmrożenia nie miałby racji bytu na Black Albumie. Dziś jest na tyle aktualny, iż artysta pokusił się o rejestrację studyjną. Jest krótko, dość analitycznie, a co najważniejsze mocno. 

Nie zabrakło gości ze Stanów. Z obu panami Peja już wcześniej współpracował (z M-Dotem w utworze "Bez względu na wszystko" z albumu RDW wydanego w 2014) oraz Kool G Rap, który położył refren na kolabo NNFoF gdzie oprócz Rycha gościnnie udzielił się m.in. Pih i Jeżozwierz. M-Dot ze swoją energią i hipermistrzowskim skillem rozniósł bit, który jak określił "Magiera skroił idealnie pod niego". 

Tracklista:

1. AR-15 (Zawartość kontrowersyjna)
2. Paradoks szympansa
3. Next level feat. M-Dot & DVJ. Rink
4. OMOTIOW
5. Richtown
6. Red Zone
7. Zwiększamy zasięg feat. Kool G Rap
8. Richtown (Extended version) feat. Gandzior, Kobra, Respo, Deep, Bandura, Grzybek, Simpson, BJN, Peleoko, Hans, Fazi & Iceman
9. Flamenco

 

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>