Peja komentuje narzekania gwiazd na brak koncertów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-31 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Jedną z najbardziej cierpiących gałęzi gospodarki przez pandemię koronawirusa jest branża koncertowa. Konsekwencje braku koncertów odczuły nawet największe popowe gwiazd, a na problemy finansowe narzekały choćby Maryla Rodowicz czy Iwona Węgrowska. Peja odniósł się do tych narzekań w luźnej refleksji, wskazując choćby tych najbardziej pokrzywdzonych.

"Rozkminiałem ostatnio temat gwiazd rodzimej sceny i utyskiwanie z powodu braku możliwości zarobkowania. Kochani - weźcie przykład z raperów (o producentach nie wspominając), których hype albo wygasł albo nawet się dobrze nie wykluł, zdolnych, również tych którzy nie grają zupełnie nic. Oni lockdown mają cały rok i żyją. Ten post nie na na celu nikogo urazić - to luźna refleksja. Pozdrawiam tych, których zarobki lub możliwości na nie zdecydowanie zmalały, a w szczególności tych, którzy klepią przysłowiową artystyczną biedę. Nadchodzi 2.0 i nic z tym nie zrobimy. Zdrówka życzę i do zobaczenia w lepszych czasach." - komentuje Peja.

Rozkminiałem ostatnio temat gwiazd rodzimej sceny i utyskiwanie z powodu braku możliwości zarobkowania. Kochani - weźcie...

Opublikowany przez Peję Slumsa Attacka Piątek, 30 października 2020

Tagi: 

Czarodziej
A tantiemów też nie dostają? Życzę wszystkim takiego "biedowania"...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>