Young Multi: "Raperzy blokowali mi bookingi"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-15 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Young Multi dalej jest postacią na naszej scenie, która jest stygmatyzowana przez większość środowiska ze względu na swoją przeszłość youtubową. Raper, mimo bycia na scenie już parę lat, dalej nie występuje na większych festiwalach hip-hopowych. Jak mówi raper, winę ponoszą za to inni artyści.

Multi udzielił pisemnego wywiadu dla facebookowego fanpage'u DREJK, w którym zdradził, że inni raperzy blokowali jego bookingi.

"Miałem już pare sytuacji, że raperzy blokowali mi po prostu bookingi. Jeśli ktoś chciał mnie zaprosić na większy festiwal to niektórzy artyści potrafili powiedzieć coś w stylu 'jeśli on będzie, my nie wystąpimy'. Jest to męczące, bo uważam, że moje koncerty stoją naprawdę na wysokim poziomie i jedyne czego mi brakuje, to pokazania się szerszej publice. Jak się sytuacja nie zmieni to sobie zrobię własny festiwal." - mówi raper.

Serwis Glamrap podał informację, że podobna sytuacja wydarzyła się przy próby organizacji koncertu Multiego na Polish Hip-Hop Festival.

Pełen wywiad DREJKA przeczytacie pod tym linkiem,a poniżej przypominamy nasz wywiad z Young Multim, przeprowadzony 2 lata temu po premierze jego drugiego albumu "Trapstar".

Tagi: 

polski rap gówno
i bardzo dobrze, tak samo powinny być traktowane te łaki hemingej, cwelwagon i inne pro3lem
0000000
jak nie podoba Ci się nikt z obecnej sceny rapowej bo zatrzymałeś się 20 lat temu to może nie powinieneś się otaczać w tym środowisku
Nasir Jones
Nie kumam czemu go blokują,jak 90%obecnych MC to poziom young multiegi czyli żenujący.Konkurencja w hip popie nie śpi.
drobz
XD cymbal jebany najpierw nawija ze jest ojcem raperow i sie buja a potem :((( blokujom mi koncerty :(((
szajbix
I bardzo dobrze. Wszyscy powinni tak robić.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>