Young Multi rozlicza fake'owych raperów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-12-07 15:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Wczoraj ukazał się album "Trap After Death", na którym Young Multi i Fast Life Sharky odtworzyć chcieli surowe esencjonalne trapowe brzmienie. Krążek ukazał się w limitowanym nakładzie 5000 sztuk, a wczoraj otrzymaliśmy numer, który od razu skupił uwagę i wywołał dyskusję - Multi bowiem słyszał wcześniej zarzuty o fejkowość, a teraz sam postanowił podjąć ten temat.

"Nie masz hajsu, to czemu nawijasz, że go masz? / I nie masz auta, więc czemu nawijasz, że je masz? Nie pijesz leanu, to po co nawijasz, że go ćpasz? / Jak kłamiesz typie w trackach, nie podawaj ręki nam / Znowu słyszę – 14 latek rucha te suki / Na tracku, bo w rzeczywistości palcem ich nie ruszy / Na instastory robi ruchy i że cały w Gucci / Później płacze, jak do klipu mama mu tego nie kupi" - słyszymy w kawałku. Na koniec Multi dodaje "Jak kiedyś nawinąłem, że Merola mam klasy C, to później go kupiłem, bo mi było głupio wiesz"

Szczegóły albumu w naszym dziale Premier Płytowych

YOUNG MULTI & FAST LIFE SHARKY - FAKE FREESTYLE

STOP
Kurwa mac, jeszcze raz zobaczę post o jakimś multum jebanym, czy innych pseudoraperach to unlike. Co za gówno udostępniacie. Zajmijcie się porządnym raperami a nie jakimś typie z dupy wyjetym, czy bedoes ach lecących na autotuneach tfu
TYLKO HIBHOB
Porządni raperzy czyli Peja, Dixony itp? xD
STOP ameba umysłowym
we tam się nie posraj z złości jebany przygłupie
Dawid
Beka roku tytul newsa, fejk rozlicza fejków xD
Yesyesyoyoudontstop
O kurwa! Multi kulti wyjaśnia rap scenę. Tylko czy jego bełkot można zaliczyć do rapu...? Nie wydaje mnie się.
Bebs
A kto rozliczy tego łaka w takim razie?
prep
Nawiń że masz Mercedesa klasy C, a potem kup bo ci głupio. Multi to jednak dzieciak. Ale muzyczka wypada w ucho, a to wystarczy żeby się utrzymać.
Agha95
Nie rozumiem o co chodzi, chciał zostać raperem to został. Chuj was obchodzi czy nagrywał minecrafta czy nie XD. To jego życie i to on będzie decydował o swoim losie i o tym jak będą go ludzie odbierać, prawda jest taka że gdyby nie minecrafta miał by bardzo dobra reputację, ale stare dziady nie chcą by młodzi przejęli ich zawód, więc z byle podowu gnoja młodych. Jak jest z igim, jak było z bedoes? Jak było z withe albo zabson?
śmieszne
Powinien nagrać na siebie numer i kilku swoich no skillowych kolegów
Ja
Czyli sam siebie rozlicza? Rap to część kultury hip hop a on nie ma nic wspólnego z tą kulturą
rudyshreku
czemu kazdy portal newsow chce zrobic z jego plyty jakis jebany diss
jang fru sru multiwit.
Kto to kurwa jest ten cały multi(witamina). Najpierw myślałem, że to jakiś pseudo raper z USA. A to jakis stękający smarkacz z Polski. Jaka jest jego twórczość, co on w ogóle nagrywa. Czy on coś wnosi do tej kultury jakim jest hip hop? Gdyby nie ten youtube to by niejeden gnojek siedział cicho.
Hiro Kobayashi
Każdy hejter Multiego nie rozumie że trap to nie rap i to normalne że nie tworzy tego co Raperzy ale to nie znaczy również że jego twórczość nie ma sensu i przekazu. Słuchacie na głośnikach tych raperów, którzy śpiewają jak mieli ciężko w życiu i wy se myślicie,, ło jego muzyka ma sens i przekaz" a nic się nie znacie na muzyce, więc nie oceniajcie bo wasza opinia nie ma jakiejkolwiek podstawy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>