Tau nawołuje do dialogu i jedności - specjalny singiel "Quo Vadis"

Tau, ze względu na sytuację w kraju, zmienił plany wydawnicze i zamiast singla ze Z.B.U.K.U, otrzymaliśmy solowe "Quo Vadis", w którym przypomina, że podziały nigdy nie prowadzą do niczego dobrego oraz prosi obie strony konfliktu o zachowanie kultury języka i dialogu. Klip natomiast pokazuje Taua przed pomnikiem Młodego Powstańca oraz jako świadka jednego z protestów.

"Mówimy STOP nienawiści, przemocy i prześladowaniom na ulicach polskich miast i w przestrzeni internetu. Wierzymy, że jako Naród potrafimy porozumieć się w każdej trudnej sytuacji i mimo wielkich napięć doprowadzić do pojednania Polaków. Nie dajmy się podzielić!  Powiedzmy razem STOP w przeddzień wielkich patriotycznych świąt. Spróbujmy na nowo podjąć dojrzały dialog w sprawach, które nas bolą, irytują i denerwują. Wystarczą chęci, świadomość powagi sytuacji i pamięć o naszej trudnej przeszłości aby wspólnie zadbać o lepszą przyszłość. Powiedz z nami STOP i udostępnij ten teledysk." - pisze Tau pod nowym singlem.

Numer wyprodukował raper wspólnie ze swoim synem Alexem. Kawałek promuje album "Ikona", który ukaże się 4 grudnia.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tau - Quo Vadis

Tagi: 

Anonim
Teraz to stop i dialog a jak ogłosili ten zakaz to pewnie ze szczęścia rzucił rydzykowi na tacę całą gaże za 1 koncert. Wgl nie rozumiem jak taki wielki religijny raper zamiast dać biednym to mówi że chcę żeby klip wyglądał profesjonalnie i pompuje w niego tyle pieniędzy.
randy
Człowieku, skąd Ty wiesz ile hajsu klip kosztował? Poza tym Ty chyba nie wiesz na czym polega promocja materiału, odpowiedni klip zachęca do jego oglądania i pogłębiania emocji. Pomyśl zanim będziesz następnym razem pisał takie głupoty
Anonim
Nie wiem bo nie obserwuje ale przy którymś mówił że wpompował dużo bo chciał efekt a mi się zdaje że skoro jest taki religijny to ważniejsze dla niego powinno być pomóc większej ilości ludzi niż mieć lepszy klip. Nie mówię że wcale nie pomaga, pewnie pomaga sporo ale z tym klipem mnie zadziwił.
prep
Kolego, chyba trochę nie czujesz tego przekazu co? Wpadnij na koncert, wyjaśnij sobie z Piotrkiem.
prep
Piękne. On po prostu na rację.
Kalif
No i gitara. Szkoda że więcej raperów nie poszło przykładem Tau i nie zrobiło czegoś co łączyłoby ludzi.
wojna
jakbyscie wiedzieli co to altruizm to byście kondony nie zarzucali mu nie wspierania innych ludzi. wiadomix ze daje siano innym, ale o tym zapomina i nie pierdoli o tym na lewo i prawo jak jakaś łajza robiąca przelew na hot16, zeby sie pokazać. czy na pewno placi hajs? nie wiem i nigdy sie tego nie dowiem, ale wydaje mi sie ze ta

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>