Tau tłumaczy intrygę z tatuażami i zmianą wizerunku

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-11 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wspominaliśmy Wam już, że zaskakujący wizerunek Tau na gali oraz widoczny na szyi tatuaż były jedynie kreacją mającą przygotować nas na klip "Kod" - teraz raper pokusił się o dłuższy komentarz.

"Kiedy dostałem zaproszenie na Galę Popkillera pomyślałem, że stworzę intrygę. Szpanerskie okulary, złoty zegarek, tatuaż na szyi i chłodna twarz. A później mroczna sesja zdjęciowa, lakoniczne wpisy i teledysk. I miałem w tym swój bardzo precyzyjny cel.

Nie tyle byłem ciekaw reakcji ludzi, którzy widzieli mnie prawie zawsze jako raczej skromnego człowieka,który ma w sobie mnóstwo energii i uśmiechu, co bardziej chciałem stworzyć przestrzeń do dyskusji nad ludzką postawą. W mediach i życiu codziennym.

Powiem Wam,że nie mogłem się doczekać aż wyjdzie "Kod", który to wszystko wyjaśni. Męczyłem się okropnie w tej roli. Zastanawiam się jak jak kiedyś przed nawróceniem mogłem wytrzymać tyle lat bez uśmiechu, pogody ducha, miłości, pokory, myśleniu o Rzeczach Wyższych, dobroci. Bez relacji z Bogiem. Jak mogłem wytrzymać bez serdeczności i uprzejmości. To jest śmierć za życia.

Tak bardzo dusiłem się w tych maskach, które na siebie zakładałem. Tamto życie było okropne. Ciągła złość, nienawiść, zazdrość, kłamstwo. Wiecznie zadarty nos, patrzenie na innych z góry, życie tylko rozumem, umysłem. Uśmiech tylko przy joincie albo flaszce tudzież nagiej kobiecie.

Ta półka [ze zdjęcia poniżej - przyp. MN] przypomina mi jak wielka spoczywa na mnie odpowiedzialność. Za każde słowo, czyn i obraz, który publikuję, bo czasem docieram do milionów ludzi. Chciałbym zawsze mówić tak żeby jedynie budować ludzi... ale wiem,że jest to nieosiągalne dla takiego grzesznika jak ja. Dlatego modlę się aby moja muzyka przynosiła Wam jak najwięcej inspiracji, motywacji i dobrych natchnień. Aby pociągała Was w stronę miłości, wiary i nadziei. W stronę światła,pokoju i wiecznego życia. W stronę Boga.

Dlatego jeśli kiedykolwiek zabłądzę co jest możliwe - nie potępiaj mnie, nie oceniaj mnie, nie sądź. Nie plotkuj i nie obmawiaj. Tak nie postępuje Chrześcijanin. Ty się za mnie tylko módl, bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

I na koniec pytanie - chcielibyście żebym powrócił do vlogów? Dajcie znać.

Dzięki za wsparcie Bracia i Siostry." - napisał Tau.

Już jutro natomiast drugi singiel z płyty "Ikona" - wspólny utwór z Małachem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kiedy dostałem zaproszenie na Galę Popkillera pomyślałem, że stworzę intrygę. Szpanerskie okulary, złoty zegarek, tatuaż na szyi i chłodna twarz. A później mroczna sesja zdjęciowa, lakoniczne wpisy i teledysk. I miałem w tym swój bardzo precyzyjny cel. Nie tyle byłem ciekaw reakcji ludzi, którzy widzieli mnie prawie zawsze jako raczej skromnego człowieka,który ma w sobie mnóstwo energii i uśmiechu, co bardziej chciałem stworzyć przestrzeń do dyskusji nad ludzką postawą. W mediach i życiu codziennym. Powiem Wam,że nie mogłem się doczekać aż wyjdzie ,,Kod", który to wszystko wyjaśni. Męczyłem się okropnie w tej roli. Zastanawiam się jak jak kiedyś przed nawróceniem mogłem wytrzymać tyle lat bez uśmiechu, pogody ducha, miłości, pokory, myśleniu o Rzeczach Wyższych, dobroci. Bez relacji z Bogiem. Jak mogłem wytrzymać bez serdeczności i uprzejmości. To jest śmierć za życia. Tak bardzo dusiłem się w tych maskach,które na siebie zakładałem. Tamto życie było okropne. Ciągła złość,nienawiść, zazdrość,kłamstwo. Wiecznie zadarty nos,patrzenie na innych z góry, życie tylko rozumem,umysłem. Uśmiech tylko przy joincie albo flaszce tudzież nagiej kobiecie. Ta półka przypomina mi jak wielka spoczywa na mnie odpowiedzialność. Za każde słowo, czyn i obraz, który publikuję, bo czasem docieram do milionów ludzi. Chciałbym zawsze mówić tak żeby jedynie budować ludzi ... ale wiem,że jest to nieosiągalne dla takiego grzesznika jak ja. Dlatego modlę się aby moja muzyka przynosiła Wam jak najwięcej inspiracji, motywacji i dobrych natchnień. Aby pociągała Was w stronę miłości, wiary i nadziei. W stronę światła,pokoju i wiecznego życia. W stronę Boga. Dlatego jeśli kiedykolwiek zabłądzę co jest możliwe - nie potępiaj mnie, nie oceniaj mnie, nie sądź. Nie plotkuj i nie obmawiaj. Tak nie postępuje Chrześcijanin. Ty się za mnie tylko módl,bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku. I na koniec pytanie - chcielibyście żebym powrócił do vlogów? Dajcie znać. Dzięki za wsparcie Bracia i Siostry.

Post udostępniony przez Tau (@tau.bozon)

Tagi: 

Eld
Piękne słowa i świetny pomysł na promocję i przekaz. Kod jest baaardzo dobrym kawałkiem. Jestem zaskoczony jak dużo hip hopu z niego wypływa. I że można dobre teksty tworzyć o DOBRZE. Tau pokazuje, że naprawdę nie trzeba rapować o hajsie, narkotykach i kolejnych akcjach z policją. Do przekazu korzysta ze swej miłości do Boga i choć ja takiej wiary jak on nie mam, szanuje ten przekaz i taką postawę. Od premiery kawałka Kod wiele myślałem nad życiem i obecnych trendach. Zbyt wiele stawia sie na promocję negatywnych rzeczy i zachowań. Sam lubię zapalić jointa, zagrywać się w nowego Wieśka, czy posłuchać kawałka rapera, który nawija o hajsie, hajsie, hajsie.. Jednak cytując Bisza "Nie chcesz już słyszeć o hajsie, hajsie, hajsie. Lecz nie ma nic ponad tę walkę o srajtaśmę". Nie miałbym nic przeciwko, gdyby w mediach pokazywało się więcej pozytywnych interakcji. A tu albo seks, albo hajs.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>