Sokół wskazuje najlepszy wg niego singiel tego roku

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-03 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Warszawska legenda często za pośrednictwem swojego Instagrama propsuje różne kawałki z naszego rodzimego podwórka, tym razem Sokół postanowił wyróżnić jeden z nich, który określił mianem singla roku (jak na razie).

Zaszczytne miano otrzymał numer "JESIEŃ", który promował jedną z najgłośniejszych premier tego roku, "ROMANTIC PSYCHO" Quebonafide. W kawałku udzieliła sie gościnnie Natalia Szroeder, a klip do niego był jednym z ciekawszych, jakie mogliśmy zobaczyć w tym roku, ponieważ jego druga połowa została ukazana dopiero po akcji promocyjnej związanej ze zmianą wizerunku.

Wpis Sokoła znajdziecie na screenie poniżej.

Galeria

reklama
XyzXyz
Ależ ten Sokół się stoczył. Sam siebie pozbawił jakichkolwiek zasad. Tak poza tym to ten cały Quebo nie jest raperem. Ten gość tworzy rymowany pop. Na dodatek to zwykły celebryta a tym samym pajac. Tak jak i jego fan Sokół. Z resztą... co tu dużo gadać. Polski hip-hop już dawno się skończył. Dzisiaj modni są pedały w rurkach i stara gwardia mówiąca o tych pedałach dobrze. Sokół, Paluch, Gural, Łona, Łajzol, Kosi i już kompletny arcylewak Vienio. I wielu innych. Powinni być na marginesie a nie na afiszu. Sprzedali się i tyle.
FRU
Może zmień gatunek muzyki chyba, że lubisz się wkurwiać i obrażać. Sam uważam ten numer za świetny. Quebo jest dla mnie jednym z lepszych raperów. Nie kumam jak można kogoś szanować a później obrażać, bo Ci się płyta jedna czy druga niepodoba haha xD Ja np. Uwielbiam Snoop Dogga ale nie wszystko mi się podoba np. kawałek z david guetta. No nigdy sobie nie włączyłem tego dla przyjemności, ale nie zacząłem jechać mniej go szanować, bo wiem że nagra taki numer po którym znowu uznam go za króla. Proste ,życzę miłej niedzieli
Rakim
Quebo to nie rap FRU.Nie rozróżniasz gatunków muzycznych.Sokół rzeczywiście się stoczył jak cały ten rap.
FRU
Jesli rzeczywiście sie myle i jednoczesnie w tym samym worku jest Sokół, to ja jestem zadowolony.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>