Freekwencja Festiwal - Sokół, Pezet, Żabson i Miuosh w mieście z najwyższą frekwencją w wyborach!

Artyści nie od dziś aktywnie angażują się w inicjatywy zachęcające do udziału w wyborach - jedni otwarcie informując na kogo głosują, inni dbając przede wszystkim o aktywizację społeczeństwa, unikając jednak wskazywania swoich faworytów. Tym razem mocne grono muzyków zebrało się wspólnie i zapowiedzieli... nagrodzenie miasta z najwyższą frekwencją wyborczą darmowym festiwalem!

Oddajmy głos oficjalnym informacjom:

"Freekwencja Festiwal
#freekwencjafestiwal

Artyści ogłaszają challenge miast, czyli darmowy festiwal dla mieszkańców danego miasta z najwyższą frekwencją w wyborach!
Oddanie głosu w wyborach na prezydenta może przyczynić się do zorganizowania udziału festiwalu muzycznego w Waszym mieście.

O CO CHODZI?
Za chwilę wybory i jak zwykle z tej okazji pojawia się wiele inicjatyw profrekwencyjnych zachęcających do oddania głosu. W tym roku postanowiliśmy wspólnie zaproponować Wam coś wyjątkowego i zachęcić do głosowania festiwalowiczów i fanów muzyki.
Deklarujemy, że na zaproszenie miasta, w którym frekwencja wyborcza obliczona średnio dla obu tur wyborów będzie najwyższa, stawimy się by zagrać na darmowym festiwalu. Wszyscy artyści uczestniczący w akcji zrzekają się swojego honorarium.

KIEDY?
Ciągle czekamy na zmianę przepisów pozwalających na organizację tego typu wydarzeń, więc na ten moment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie podać terminu. Wierzymy, że po wyłonieniu zwycięskiego miasta wspólnie sprawnie ustalimy szczegóły i ogłosimy datę festiwalu.

KTO?
Artyści, którzy złożyli deklarację udziału w akcji to: Artur Rojek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet, Ralph Kaminski, Sokół i Żabson.
Lista nie jest zamknięta! Zapraszamy chętnych wykonawców do dołączenia.

GDZIE?
Do akcji zapraszamy miasta, które będą w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji i realizacji festiwalu w takiej skali. Przyjęliśmy, że są to miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Z każdej części Polski będziecie w stanie swobodnie dojechać do tego miasta.

JAK SIĘ ZAANGAŻOWAĆ?
To banalnie proste - jeśli chcesz, byśmy zagrali w Twoim mieście - idź na wybory!"

Event poświęcony "Freekwencja Festival" znajdziecie tutaj.

Mambus1
O! To mam pretekst żeby zmniejszyć frekwencję
keep it Mafia
Ulicznicy antysystemowi namawiają żeby iść na wybory, co za czasy.
Nasir Jones
Jacy z nich ulicznicy.Pseudo ulicznicy
Krk
Właśnie jak jesteś antysystemowy to tym bardziej idziesz na wybory bo kandydaci gwarantujący nowe i niezależne spojrzenie na politykę też istnieją. Obecnie takim kandydatem jest Hołowna, wcześniej był Kukiz. Szczególnie przy wybierania prezydenta niezależność od partii jest ważna a Duda i Trzaskowski to marionetki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>