Tede & Sir Mich feat. PlanBe "Disco Noir" - nowy singiel

video
dodano: 2020-05-29 20:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

"Ej Hip Hopie, proszę wybacz mi, wszystko złe co zrobię dziś" - tymi słowami Tede zaczyna kolejny track, które promuje jego najnowsze wydawnictwo, które zbliża się wielkimi krokami.

Album "DISCO NOIR" wyprodukowany pod czujnym okiem Sir Micha ukaże się 4 czerwca, a dzisiejszy singiel o tak samo brzmiącym tytule pokazuje nam jego kolejną odsłonę. W utworze gościnnie udziela się PlanBe, aczkolwiek jego udział jest dość marginalny, natomiast daje się odczuć, nadając refrenowi odpowiedni wydźwięk. Szczery i nie gryzący się w język Tede, który serwuje nam "Deep Hop Polo..." Co o tym sądzicie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

TEDE & SIR MICH - DISCO NOIR feat. PlanBe / DISCO NOIR

Tagi: 

ZbyhcuWDZ
Tede - prawdziwy gangster który płaci haracz we własnym mieście i w wywiadach się żali że musi tłumaczyć się matce z wstawienia na insta czy gdzieś tam zdjęcia marihuany a na trackach nawija że ciągnie koks i rucha dziwki. Do tego wkręca własnej matce że ten weed na zdj to medyczny, ciekawe, na impotencję zioła nie przepisują. Miał swoje pięć minut nagrywając pseudo trap dla debili, teraz nieudolnie próbuję połączyć swój pseudo rap z disco polo oby te 1000 płyt sprzedać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>