Tede o Hot16 Andrzeja Dudy: "Protestuję przeciwko robieniu kampanii na akcji charytatywnej"

Pisaliśmy Wam już o różnych opiniach polskich raperów odnośnie dzisiejszego Hot16 od Prezydenta Andrzeja Dudy. Obszerną refleksją na ten temat podzielił się też Tede, komentując nagranie na swoim Instastory.

"Quo Vadis. Co się wydarzyło to się nie odwydarzy. Myślę, że tylko Tadeusz Rydzyk i Jarosław Kaczyński mogą zamknąć challenge. Dalej to już sobie nie wyobrażam, wyżej niż ostry cień mgły już nie może być" - mówi Tede i pyta "To jest tak, może się mylę - ale czy właśnie Prezydent naszego kraju nominował Premiera naszego kraju do wzięcia udziału w akcji, której celem jest pomaganie służbie zdrowia, ponieważ nasz kraj sobie nie daje rady? Czy mi się wydaje, że tak jest czy chodzi tylko o rapowanie? To zabrnęło za daleko moje mordy, tak mi się wydaje, no ale pomaganie jest trendy, więc fajnie. Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczy o co chodzi z tą mgłą. A tak już poza jajcami - uważam, że to bardzo nieuczciwe i stanowczo protestuję przeciwko robieniu sobie kampanii wyborczej na akcji charytatywnej, bo chyba nie mamy wątpliwości, że to element kampanii wyborczej (...) Czekam na zwrotkę Premiera no i czekam na gorące nominacje! Swoją drogą ktoś powinien nominować teraz Joannę Szczepkowską, by mogła nagrać Hot16Challenge i powiedzieć 'Proszę Państwa, dzisiaj oficjalnie skończył się w Polsce hip-hop... a zaczęło się coś więcej'. Ja p**dolę, nie sądziłem, że tego dożyję."

Sprawdź też:  Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

reklama
MLKV
Goryle we mgle panie Jacku
aaaa
Kto sobie nie daje rady? Powiedzial ten kto koszulki sobie zrobil z hot16, Peja ma wiecej wyswietlen hot16 niz ty drogi Jacku, troche siara :)
Andrej
A co Tede ma do gadania ? Za kogo on się ma ? Sam teraz się promuje
Batat
Ale sprzedawanie koszulek z emblematem hot 16 jest oke co nie?
JKM
Korwin swoje sprzedaje i jest ok. Solar powinien przeprosić Tedasa w tym momencie już dwukrotnie (raz za naskoczenie na niego, i dwa za palenie jana obecnie)
Twój chomki
A czemu nie? Wiesz że dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne? No tak po co wiedzieć, lepiej pierdolić bez sensu.
Erni
Tyle że zysk idzie na pomoc. A Duda i Morawiecki tylko mówią a ludzie czekają na przelewy bo podobno system się zablokował. Ludzie którzy przyczynili się do problemów sluzbie zdrowia teraz udają że jej pomagają.
yunior01
Ucz się historii współczesnej bo krótko patrzysz
Kutange
Nie wiem barany czy wiecie ale dochód z koszulek został w całości przekazany na hospicjum warszawskie wy kurwa kretyni i suma sumarum jest to podejście godne pochwały i z pewnością największą kwota wśród tych cyrkowców jaka została wpłacona cymbały.
Piotr
Jak wam tak bardzo nie pasuje, że Duda odpowiedział to zapytajcie Zeusa dlaczego nominował prezydenta. Raperzy zaczęli akcję i raperzy zaczęli nominację ludzi poza kręgiem hip-hopu. I teraz mają o to pretensje, że ktoś odpowiedział?
dlaczego nominował prezydenta
True.
yunior01
Otóż to. Niby hip hop kultura a jak w polityce. Został nominowany, odpowiedział jak odpowiedział, ale chociaż podjął temat. Jakby nie odpowiedział to też by cisneli że ci..a bo nie odpowiada. Niestety większości baranów nie dogodzisz, zawsze będą mieć jakieś ale. A druga sprawa że chyba po to nominacje rozchodzą się w niehiphopowym świadku żeby jak najwięcej ludzi w to wciągną i jak najwięcej hajsu zebrać
Sopel aka soplica
Szacun dla dudy ze się podjął w ogóle tego, a ty tede to zamknij jape ze hip hop się skończył bo tacy jak ty go skończyli tym skur wialym autotunem. Je bać was wszystkich gwiazdeczki pierd olone zjadł bym was w 5 sekund na freestylu tak jak nie jeden z podziemia. Dograj lepiej śpiewany refren dla tego pseudo rapera quebopizdy i się nie udzielaj
Wiejak1
Jebać pis i PAD!
Maliniak
Gość który naszczał na służbę zdrowia wspiera akcję mającą na celu wspomóc szpitale hahahahaha tylko w Polsce takie rzeczy
Lif
Udajesz, czy tak wąsko patrzysz na świat?
Piotr
Kto to jest ten gość co to protestuje???
Tedekurla
Tede ten co nagrywa disco polo i on ma czelnosc pierdolic cos jeszce? Napierdalal na meza ascetow i reszte a sam odpierdala teraz gorsza kaszane niz oni
XD
Ale w tej sekcji komentarzy to barany XDDD wiadomo ze TDF nawiązuje do solara zarzutów o "zarabianie" na H16CII a wy barany probujecie mu jakaś hipokryzje zarzucać XDDDD beczka z was barany jeden z drugim

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>