Adam Bodnar w Hot16: "Taco, Bonus i Łona są na mojej playliście"

Akcja Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Oprócz niezliczonych raperskich zwrotek i udziału gwiazd internetu, celebrytów czy popowych artystów dostaliśmy dziś... 16-tkę od Rzecznika Praw Obywatelskich. Nominowany przez Tatę Maty Adam Bodnar odpowiedział w zaskakująco rapowym stylu.

"Myślisz, że RPO w rapie nie ma skillsów?" - pyta na początku i odpowiada "Taco, Bonus i Łona są na mojej playliście".

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Top 10 najciekawszych zwrotek Hot 16 Challenge - ranking

Top 10 najpopularniejszych zwrotek na Hot 16 Challenge - przypomnijmy sobie

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

Adam Bodnar #hot16challenge2 (prod.RedD)

reklama
D.
Daje jeszcze 3-4dni i zobaczycie jak dojdzie do Jarka króry odpowie swoją 16 na wszystkie hejty..
Młody Michał
kuuuuhwa jak chciałbym bycyfame i żeby ktoś mnie nominowal i zebymyrobil flex przed mikrofonem tak sku sku siara nagrac tak bez nominacji kuuhwa jaychcw być raperem, moja ksywa Young Michał albo młody pelikan, dawajyktos nominacje bo ja swoje 16 położę to rozwqle calom grę
prep
Jest już Stonoga i Korwin!
Wielebny  Kamysz
Uważajcie rapusy bo wam POstkomuchy i ich potakujący styropian,challengea przejmą! mniej pesymstyczna opcja to taka że ludzie a raczej sluchacze zaczną mieć was za lamusów!! no i do tego wasz wkład w akcję zostanie przyćmiony te miernoty,które nie widzą czego się mają chwycić. prawdemówiąc to nie bardzo mają czego! opozycyjne Desperados!! czyli Desperaci w akcji!!! W ogóle tekst o playliście brzmi jak wyrok!! er.pi.oł bodnar i jego "lista" konfitur!! jeszcze ktoś w puszce źle odczyta te deklaracje o Bonusie i dopiero będzie miał wyzwanie!! a panie er.pi.peło jak tam syn??? dalej jara się białą bronią!! grunt to robić co się kocha.a jeszcze zarabiać na tym.szczescie!! ach ci nastolatkowie!!! z drugiej strony! nie za młody żeby już pracować,obowiązek szkolny raczej!! a przecież nie biedny pan jest,daj chłopakowi kilka zł!! o 500+przecież!! Nie będzie musiał prosić młodszych kolegów w szkole! musi być to dla niego przykre!! Hahaha xd świat stanął na wuju i tańczy breka!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>