Tata Maty odpowiada na Hot16Challenge2!

dodano: 2020-05-07 22:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Niesamowity muzyczno-pokoleniowy ping pong. Mata nominował do Hot16Challenge2 Borixona, ten nominował... ojca Maty, znanego prawnika Marcina Matczaka. Starszy od BRX'a o rok profesor wszedł do studia Nobocoto i zaserwował zwrotkę nawiązującą do sytuacji politycznej, ale też do twórczości syna!

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Top 10 najciekawszych zwrotek Hot 16 Challenge - ranking

Top 10 najpopularniejszych zwrotek na Hot 16 Challenge - przypomnijmy sobie

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

Tata Maty #hot16challenge2

S.H
Cała ta akcja chyba idzie jednak w złą stronę. Zaczyna się plebiscyt układania rymów na pis i ciche nawoływanie do olewania obostrzeń takich jak maski, zgromadzenia itd. Ciekawe co by mówili i rapowali gdyby sytuacja w Polsce była jak we Włoszech gdzie nie nadążano z pogrzebami. Albo gdyby ten jebany covid zabrał kogoś z ich rodziny. Czy teraz rap obnaża inteligencję raperów, ludzi, których słuchają młodzi i kształtują swój światopogląd ? Czy to jest popkultura idiotów ? Smutne prawda ?
Fab
Z jednej strony rap zawsze byl niepokorny i nikomu sie nie klanial, promujac czasem wiele nie do konca fair czy legalnych postaw jak dragi, pimpowanie, hustlerke, zlodziejstwo, rozwiazywanie wszystkich sporow sila itd. Z drugiej strony nie dziwie sie, ze tak wielu raperow ma wąty wobec postaw rządzących, bo takie watpliwosci ma pol kraju. I nie chodzi mi oczywiscie o teorie spiskowe (ze brak wirusa czy specjalnie wypuszczony itd), ale zwykle watpliwosci co do braku konsekwencji rzadzacych, braku przygotowania czegokolwiek na przyjscie wirusa, mnogosci niezrozumialych decyzji, zamykania ust personelowi medycznemu, bezwarunkowemu parciu na wybory (bo jak nie teraz to potem wynik wyborczy bedzie gorszy) czy przejadania przychodow panstwa zamiast ich gromadzenia na czarna godzine czy inwestowania. Wiele by tego mnozyc . Co by jednak nie mowic, walenie w pis traktuje jako pojscie na latwizne, bo oni generalnie najlepiej disuja sie sami.
S.H
Nikt nie był gotowy na taką sytuację. Spójrz na świat. Nawet bogate państwa mają problemy i to duże. Zrobi się duży burdel w kraju, to jest wojna, a na wojnie musi być jedność. Niestety ale mała liczba zgonów nie dała do myślenia ludziom. Czy to musi być tak zawsze, że my Polacy musimy ostro dostać w dupsko aby powstać i znów jebnąć przez podziały ? Kraj się wali, a taki żabson ma problem bo nie może jarać zioła legalnie ? Kurwa rośnie pokolenie głupców. To jest straszne.
Anonim
A czy mama i babcia też będzie zue brała udział błahahaha
Normalna inteligencja.
młody wack i stary wack czym oni się niby zasłużyli w rapie? Hmm zastanówmy się... Pewnie są bogaci. Jebać bananów i tych co mówili jebać bananów a teraz nagrywają z nimi kawałeczki, yo.
krkTSW
Bardzo na plus, dobry przekaz. Może niektórzy zrozumieją, że trzeba obalić obecną marionetkę.
suhy331JP
Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników tego wspaniałego portalu internetowego. Pamiętajcie, że tworzymy wspaniałą społeczność!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>