Solar odpowiada Tedemu: "Pomagajmy sobie w tym trudnym czasie"

Solar odniósł się do porannego obszernego przemówienia Tedego dotyczącego sprawy koszulek i akcji Hot16Challenge2.

"Od bladego świtu zamieszanie, więc się odniosę. Tede wrzuciłeś koszulki bez informacji, że zysk zostanie przeznaczony na cele charytatywne, ale skoro zostanie przeznaczony to bardzo mnie to cieszy. Pomagajmy sobie w tym trudnym czasie, pozdrówki" - mówi krótko raper. Wymianę zdań w tym temacie możemy więc chyba uznać za zakończoną.

Tymczasem kolejne 16-tki wpadają co chwilę, tak jak wpłaty - licznik zbliża się do 800 000 zł!

Sprawdź też: Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Wcześniejsze newsy w tej sprawie:

Tede robi koszulki H16CII. Solar: "To niesmaczne i nieuczciwe"

Tede odpowiada na krytykę Solara i rzuca wyzwanie

asteatr
ale teraz on się nie odniósł czy wrzuci zyski z wyświetleń tak jak mu zasugerował tdf na swoją akcje. solar znowu sie odpalił niepotrzebnie jak kiedyś o okim. ale w sumie fajnie ze koniec tematu
ble
hahaha solar dupa boli
Paprykarz
Czy tylko u mnie w domu razem z tym komentarzem Solara slychac bylo soczyste wciagniecie gila?;)
Zdradek_Sikorski
nope, masz tutaj niżej moją myśl uwolnioną solar skręci na tym większą kasę niż 16 koła które przelał na siepomaga. Ja przelałem 10zł chociaż nie czułem się zobowiązany pomagajmy pomagać
Kkdwayer
Nie rozumiem jak można się nabierać na te farmazony Tedego. Chlop chciał sobie dorobić na sprzedaży koszulek, solar mu zwrócił uwagę i NAGLE okazało się ze to "akcja charytatywna" o której nikt nie wie. Po za tym SBM to wytwórnia i zarabiają ze swoich 16 tak samo jak Tede se swojej. Skoro solar ma pokazać zarobki z 16 to niech Tede też pokaze. Co więcej dlaczego Tede ma zysk z koszulek pokazać tylko Solarowi, a solar ma pokazać zysk z 16 wszystkim? Uczciwie będzie jak solar pokaże też tylko tedemu. Generalnie Tede top1 farmazoniarz w Polsce.
PejaAgentGrupowychSolufek
Jeśli ma sie krótki lont to chyba lepiej ponieść konsekwencje tego czyż nie? To nie tak ze zwykle dopierdala sie do tedego z tzw. Tradycji?
SLUfan
A czy solar osobiście poinformował tede o tym ze akacja z koszulkami mu się nie podoba czy zrobił to za pomocą social media ? Wiec teraz niech oficjalne podaje dane. Jak tede wspomniał są 3 typy osób... przesłuchaj jego wypowiedzieć i będziesz wiedział może ciut więcej. Solar sam sobie nawarzył piwa wiec niech teraz spija. Mógł to załatwić poza mediami, ale ważne aby się chajs zgadzał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>