Tede robi koszulki H16CII. Solar: "To niesmaczne i nieuczciwe"

Gorąco wokół Hot16 od Tedego - warszawski raper 6 lat temu stworzył najpopularniejszą 16-tkę, która potem była prawdziwym koncertowym hitem. Teraz odpalił drugą część, równocześnie wypuszczając serię koszulek. Ruch ten skrytykował Solar a za nim Bedoes.

"Brak informacji na temat tego, że zysk ze sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne. Uważam, że jest to niesmaczne i nieuczciwe" - napisał Solar na instastory, odnosząc się także do zawartych w zwrotce wersów o samej zbiórce:

"#Hot16Sequel, dla wszystkich niezwykłe
Nazywają to "nowa normalność", ale ja jakoś tego nie łyknę
I cele faktycznie szczytne, ale serio tak liczysz na hajs mój?
Bitches, co miesiąc płaciłem szczyptę, płacąc podatki państwu"

To Solar zaznacza, że rozumie, a nie podoba mu się jedynie spieniężanie samej akcji, proponuje też Tedemu co w tej sytuacji zrobić. Do tematu odniósł się także Bedoes. Wszystkie screeny z wypowiedziami znajdziecie poniżej.

Sprawdź też: Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

[Edit, ciąg dalszy: Tede odpowiada na krytykę Solara i rzuca wyzwanie

Solar odpowiada Tedemu: "Pomagajmy sobie w tym trudnym czasie"]

Galeria

Mientos
Bedoes może co najwyżej Tedemu piętę polizać.
Zdradek_Sikorski
dla mnie spoko Tedzik, oby Ci się wiodło mimo, że nie słucham a solarowi gól chodzi i tyle
LeżęTypie
Haha chyba Ciebie boli xddddd
Jebaćbor
Marne te koszulki po drugie jak zwykle bydle musiało coś odyebać, on inaczej nie umie. Gimbofame się skończył i hajsu mniej niż kiedyś to szuka innych źródeł. Mi się zdaje że to zaplanowana akcja żeby zwrócić na siebie uwagę, trzeba jakoś to nową disco płytę promować bo każdy widzi że dużo się tego nie sprzeda.
Anonim
Wszystko co się ciśnie na usta przy takich zachowaniu zostanie i tak zablokowane przez moderację. Już pomijając to asłuchalne gówno na autotunie, które wypuścił. Co za żenada.
Paki
To nieuczciwe... bo Solar na to nie wpadl pierwszy, to oczywiste:) a swoja droga, kto kupi te koszulki? chyba tylko gimby, ktorych do Hot16 nie nominowalaby nawet wlasna matka. To chyba trolling Tedego, bo nie wierze, ze to serio:)
LeżęTypie
Wy wszyscy jesteście w nim (Tede) zakochani, serio nie kumasz że to nie troll? Nie wierzysz bo nie chcesz wierzyć, za bardzo "po drugiej stronie" jesteś...
Zdradek_Sikorski
Tedzik dobrze powiedział żeby solak raportował przychody z hot16 na kanale sbm odbił piłeczkę tak jak trzeba, podkręconą z kciukolca

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>