Sobota: "Pomawiają mnie osoby, które walczą z pomówieniem?"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-10 16:18 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Sobota udzielił wywiadu, w którym szerzej odniósł się do głośnej obecnie sprawy, zarazem przedstawiając swoje argumenty.

Raper przede wszystkim podkreśla, że zarzuca mu się czyny, których nie popełnił:

"Sprawa tak naprawdę ma bardzo szeroki wymiar oraz jest w procesie przygotowawczym. To dlatego nie mogę ujawniać szczegółów tej sprawy ponieważ zgodnie z 241 kk, grozi za to do dwóch lat więzienia. Afera ta stała się koperkową w odniesieniu do słów, które padały w moim kierunku, bo ani współpracy nie było, ani załagodzenia kary w związku z art. 60 kk. O czym osoby, które rozpoczęły tą akcje doskonale wiedzą. (...) Wolały wyrazić te słowa nieprecyzyjnie z wielką manipulacją, bo taki slogan przejawia się w ich nowej kolekcji odzieży. Dopiero po ok tygodniu od tej afery, po wydaniu przeze mnie oświadczenia przedstawiającego więcej faktów w tej sprawie, które tak naprawdę były im znane, osoby te zmieniły front szukając kolejnych i tak szykanujących określeń, które naprawdę dalekie są od prawdy. Do tego czasu jednak niesłuszna łatka została do mnie przyklejona. Pomawiają mnie osoby, które walczą z pomówieniem?" - mówi Sobota w rozmowie z serwisem WLocie.pl

Twierdzi też, że Jongmen nie jest wcale zaangażowany w sprawę, której dotyczą oskarżenia:

"Jongmen nie jest częścią tej sprawy, nie był w nią zamieszany, ani zaangażowany. Jego udziału w tej sytuacji nie można niczym zmotywować, prócz interesem finansowym. Łatwiej byłoby się do wszystkiego odnieść, gdybym miał po drugiej stronie osoby bezpośrednio związane ze sprawą. Z tymi osobami mam nadzieję jeszcze rozmawiać, tak aby sprawa została rozwiązana i nie zaszkodziła nikomu. Bo na tym na pewno zależy osadzonym, oraz stronom postępowania. Na pewno nie służy im całą ta medialna nagonka. Obecnie nie mogę odnieść się do niczego bo są to tylko wykrzykiwania słów za którymi podąża nieświadomy faktów tłum, te krzyki nie oddają istoty sprawy w żadnym miejscu."

Sobota zdradza też, że obawia się jedynie tego, co może spotkać jego rodzinę i zastanawia się czy może być jeszcze gorzej: "Życie mojej małżonki jest obecnie zagrożone, straciła duży dorobek swojego życia, a ja jestem sparaliżowany zobowiązaniami wobec ulicy, a z drugiej strony przyklejoną łatką frajera… Nie, gorzej być nie może"

Co więc zrobi teraz?

"Jak mówiłem mam związane ręce, mogę jedynie błagać prokuratora o odpisy z akt sprawy. Ale właściwie wobec tego krzyczenia nie zmieni już nic. Najważniejsza w tej chwili jest rozprawa. To jest dopiero szczebel, na którym będę mógł ujawnić więcej i tak naprawdę całość się pomyślnie zakończy, bo już wiem, że nikt z moich zeznań nie został osadzony, nikomu one nie zaszkodziły, a nawet nie dały potwierdzenia słów świadka koronnego. To wyjdzie dopiero na przewodzie sądowym jak każdy w tej sprawie otrzyma swoje dokumenty i akty oskarżenia które jednoznacznie wskażą na to, że moje zeznania nie mają nic do rzeczy. Póki co muszę zająć się swoją rodziną i jej bezpieczeństwem. "

Pełen wywiad znajdziecie tutaj.

Wcześniejsze informacje i wypowiedzi:

Jongmen atakuje Sobotę, mocne zarzuty i reakcja rapera

Sobota odpowiada na oskarżenia Jongmena

Jongmen i Sobota kontynuują ostrą wymianę zdań

Sobota do Jongmena: "Największa szmata wie, że nie jeździ się po matkach, żonach ani dzieciach"

Sobota z podbitym okiem: "Po pierwszym spotkaniu wyjaśniającym"

Kafar Dixon37 komentuje konflikt Soboty i Jongmena

Bilon, Rest i Kaczy Proceder komentują konflikt Soboty i Jongmena

Tagi: 

tr
beka bedize jak sobota wrzuci jednak bialo ze sie nie rozjebal i cala internetowa ulica zrobi z siebie szmate
Young Zdzisiu
Co poradzisz, takie czasy teraz, teraz to nawet oskarżają o pomówienie osoby które same pomówiły. A partia zamyka za handel bez dowodów. Bonus może nie jest nie winny ani nigdy go nie słuchałem ani nie przepadałem za nim ale jeśli nic przy nim nie znaleźli to wypierdalać kurwy partyjne. Aż mi się przypomniała ta sprawa więc korzystając z okazji napiszę FREE BONUS. A sobota jak nie pomówił teraz to wcześniej pomówił wiadomo kogo, ale jak się okaże że teraz naprawdę nie to będą jaja. W sumie czego się spodziewać po ulicznikach z wwa, napinać się to tak a sprowadzić coś ciekawego do polski to już za duży wysiłek umysłowy, albo ni ma albo ceny jak w dziczy. Pozdrawiam wszystkich zielarzy.
Ma
Pozdrawiam za dobry komentarz
Michał M
Jak Sobota nie masz nic do ukrycia wrzuć własne zeznania jak dostaniesz akt oskarżenia i zobaczymy kto kłamie
Jebac biede
Niech ktoś kto zna sprawa prokurator lub sędzia? Sie wypowie wtedy pogadamy A nie takie pierdolenie mam kwity ten tego ok mówił ten go osrał pomówil ten tego a tamtego wyruchal A ten chce się wypromować i sprzedać parę bluzy z napisem jebac bieda haha kurwa niech lepie kupi sobie aparat na żeby bo warta mu się zawijać jak mówi A co do soboty to chuj mnie to obchodzi swoje zarobił.a czy sprzedał to się okaże

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>