Jongmen atakuje Sobotę, mocne zarzuty i reakcja rapera

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-02 20:14 przez: Kontakt (komentarze: 31)

W rapowym Internecie od kilku dni gorąco jest za sprawą zarzutów, które w stronę Soboty wystosował Jongmen, a które stały się tematem komentarzy na profilach wielu raperów ze sceny.

Jakiś czas temu Jongmen oskarżył Sobotę o to, że jako mały świadek koronny, „wsypał” kolegów w prokuraturze. Teraz raper wraca do tej sprawy, reagując na krążące po Sieci dokumenty, sugerujące, że to Jongmen został „sześćdziesiątką”.

"Ostatnio na moim profilu zrobiło się głośno. A to za sprawą podludzi, ku***w, którzy dla atencji fabrykowali dokumenty z prokuratury. Dokumenty, których oczywiście nigdy nie było. Sygnatura akt, która nigdy się nie odbyła. Oczywiście można było to sprawdzić. Sfabrykowali dokument, gdzie wstawili moje imię i nazwisko, gdzie w 2015 roku poszedłem na samoukaranie, biorąc „sześćdziesiątkę”, pomawiając jedną osobę. Słuchajcie wy k***y je***e, oczywiście nie pykło wam to, bo po pierwsze – nigdy w życiu takiej sytuacji nie było. Po drugie – prokurator, który niby podpisał się pod tym – skontaktowałem się z tym człowiekiem i nigdy nie był prokuratorem dla Warszawy – Pragi, w ogóle nie był prokuratorem. Jest adwokatem, zajmuje się zupełnie innymi rzeczami. Oczywiście z kilku dokumentów został sfabrykowany ten dokument, sklejony w Photoshopie po to, żeby mnie oczernić. Oczywiście ostatnio jechałem z pewnymi osobami ze środowiska rapowego, którzy roz****li się i zachowali nieelegancko na zeznaniach, gdzie powiedzieliśmy o tym i jawnie tępiliśmy te k***y. Teraz kontra z ich strony, fabrykowane dokumenty, żeby oczernić dobrych ludzi, którzy szanują zasady i nigdy w życiu nie postąpiliby wbrew nim. Te k***y wykorzystały koronawirusa. Teraz nie można wyciągnąć akt z sądu, bo rozważane są tylko sprawy aresztantów, ale dzięki Bogu wstawili podpis człowieka, który nigdy nie był prokuratorem. K***y chciały w ten sposób zawalczyć, wiedząc, że nie pójdę nigdzie i że pewnie będę miał związane ręce do września" – mówił raper.

Jego apel spotkał się ze wsparciem takich raperów jak Kacper HTA, Bilon i Malik Montana. "Podłe zachowanie. Kłamstwami chcieć zepsuć reputację człowiekowi, który na swoje dobre imię pracuje całe życie" - powiedział Malik a Bilon dodał – "Jaaaa p***lę, co tu się odp***la. Trzym się morda". Kacper dał wyraz wsparcia poprzez emoji 'żółwika'.

Kilka godzin później Jongmen znów wypowiedział się w tej kwestii, tym razem mówiąc już wprost o Sobocie:

"Sobota, ty k***o, ruro bardaszana, i ta twoja k***a, za te wszystkie akcje, które zrobiliście, to zobaczycie, co was spotka, najpierw w internecie. Jechać z tymi k***ami, j***ć tę „sześćdziesiątkę” Sobotę. Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś „sześćdziesiątkę”. Jak miałeś zmienić zeznania, przyjechać, prostować się żeś jak zawsze szpagat za***ał"

Następnie dodał również: "Nigdy w życiu na moim profilu nie pojawiły się żadne afery, ani koperkowe, ani grubsze, bo nie jestem typem aferowicza. O Sobocie wiedziałem już od ponad pół roku. Wiedzieliśmy jak się zachował i jakie dostał instrukcje, jak może z tego wszystkiego wyjść. Ja moje działo wytoczyłem dopiero wtedy, kiedy zaatakowana została moja osoba i moje dobre imię. Nie pozwolę sobie, żeby ktoś mnie w taki sposób mnie obrażał. Zrobił krzywdę ludziom, którzy siedzą i są pod tą sygnaturą akt"

Wypowiedź wywołała w Internecie burzę, dziś Sobota odniósł się do niej publikując film, na którym słyszymy:

"Nie martwcie się moi kochani, na pewno odniosę się do wydarzeń z ostatnich dni. Ale niestety, jest koronawirus, są inne priorytety i nie będzie miało pierwszeństwa czyjeś kłamstwo. Mamy co robić, dajcie nam jeszcze dzień lub dwa, wypałujcie się tam nad tym wszystkim, niech dotrze to do całej Polski, żebym nie musiał codziennie wrzucać jakiegoś filmiku. Dam do tego tylko komentarz już niebawem. Essa"

[Edit: Pojawił się zapowiadany film, w którym Sobota odnosi się do całej sprawy i zarzutów w swoją stronę]

Jongmen i Cypis ostro do Soboty [DMW.TV]

Sobota - Pomówił czy nie pomówił?

Tagi: 

Kung Fu Panda
Sobota kurwa czy niedziela, to widać, że to wszystko patologia i debile.
Mała
Żeby Jongmen osiągnął tyle co Sobota, to trzeba dużo czasu, patole to wszyscy którzy ćpają.
Real HH 90
Przecież wiadomo że Cypis to nie raper tylko gwiazda internetowa z rapem ma tyle wspólnego co książę kapusta
ccc
a Bilon dodał – "Jaaaa p***lę, co tu się odp***la. Trzym się morda"
Leak DNS
Dziękujemy za komentarz w sprawie, oddaję głos do studia.
Kwarantannik
Jebac jongmena, sobotę i cypiska
Szczecinianin
Sobota to patol a jego znajomi jeszcze gorsi szkoda ze media promuja taka patologie
jinz1.ssoh
man, oni się sami promują. Dzisiaj wystarczy, że masz kamere i internet. Media nie mają nic do tego
no
dokladnie
Jggfh
A kto to jest nikt ich niezna kto wogóle jest kim są piszą o niewiadomo kim.
Anonim
Ty lepiej idź sobie z ojcem zenka posłuchać
Ojciec rapu dziw...
Dobreee tooooo
Klawisz
Szeroko znani w zakładach karnych i ze wspólnych zabaw pod prysznicem.
Jebaćbor
Pomówił tak samo jak pomówił swoja żone jak go pobiła, mówiłem o tym już dawno to robili z niego gangsta mc. W sumie mało mnie to obchodzi i nawet bym nie poruszał tematu ale sobota pierwszy atakował hst, rick rossa że to cioty a on wielki ulicznik. Rick ross może i był klawiszem ale nie leciał na psy jak go kobieta pobiła. Ktoś pamięta jak do rick rossa strzelali po urodzinach i się wjebał bentleyem w restauracje? Nie słyszałem żeby po tym poszedł na psy. Idąc dalej dlaczego do niego strzelali? Bo był klawiszem wcześniej? wątpię. Pomyślcie co by taki sobota w takiej sytuacji zrobił.
krkTSW
Dzieciaki, czy wy myślicie, że gangusy takie tematy załatwiają na fejsbuku? To jest zwykła ustawka pod famemma, klikalnościa tylko zwiększają sobie kontrakt. A jeżeli nie jest to ustawka to oni sa zwykłymi szaraczkami ulicy, która zasady i honor to tylko zna z opowieści.
Wwa
Nareszcie ktoś napisał coś mądrego. Sie podniecacie w tych komentarzach, a tak naprawdę chuj powinno to was obchodzić. Znacie ich? Znacie sprawę? Bandyty w necie się rozkminiaja. Nieźle.
Anonim
Jongmen taki wielki ulicznik a u swojej fiony na insta w różowych sweterkach pozował tak na marginesie. Widzę że oni wszyscy siebie warci. Mają problem dlaczego nie załatwia tego jak faceci tylko aferki w sieci. Jebac was wszystkich pselgo gangusy z dupy
Geralt z Rivi
Do roboty wypierd.... A nie pierdolić bez sensu do je.. Kamerki
Daniel
Co za kur..... rury jeden na drugiego brudy publicznie pierze. Patola tak samo jak ten drugi idiota k2
Przemysław Tenerowicz
Teatrzyk przed Fame mma ?? Sobota vs Jongmen ?
3 KWiETNiA
20:23 7
Haim
100% ustawka na fame mma
X
Hahahaha Malik Montana "Raper" Buuuuuuuuahahaahahahahaha
Gonić patologie
Patologia więzienna naoglądała się amerykańskiego rapu i zapragnęła zostać gansta raperami. Tylko nastolenie debile słuchają tego ich prymitywnego. bełkotu.
Śledź na H siedzi
Śledź na H siedz Re 77 to frajer co liże spocona dupę cygamon,brudasom,arabom za kasę na wypiske i zdjęcie w pożyczonym samochodzie.Biedny upadły wieśniak bez zasad.dla kasy jak kurwa zrobi wszystko.a cygański pomiot i pseudo fajter „z Pragi” gwarantuje wszystkim pierwszy się rozkraczy.na plecach soboty buduja kapitał… Rs 77 jest w ciąży bo zapłodnił go yorkmen.
bekaa
"Jego apel spotkał się ze wsparciem takich raperów jak Kacper HTA, Bilon i Malik Montana" . No tak mali montana to taki raper jak Norbi i Pan Yapa. Beka z redakcji na poziomie bravo girl
Aro28
Kurwa, sztuczna afera i wy w to wszystko wierzycie ? Opanujcie się debile, Jongmen Sobota kim wy kurwa jesteście? Zacznijcie ludzie słuchać prawdziwego rapu i przestańcie się afiszować tymi głupkami, którzy robią wszystko na pokaz debile...
Michał M
Właśnie nie wiem dlaczego przypisuję się Jakiegoś Malinka czy innych lalusi do grupy Rap
Michał M
Jak jesteś klawisz to chuj ci w dupie hlupie
Wro71
Sobota kurwa będzię EEESSSYSYSSAĆ KUTASA! Chuj aferowiczowej kurwie zakłamanej w ryj! Essać do lachy!

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>