Sobota do Jongmena: "Największa szmata wie, że nie jeździ się po matkach, żonach ani dzieciach"

Trwa ostra wymiana zdań między Sobotą a Jongmenem. Szczeciński raper postanowił ostro odnieść się do faktu, że oprócz niego w całej sprawie dostało się także jego żonie.

"Jongmen, ty k*** jerychońska. Największa szmata wie, że nie jeździ się po matkach, żonach ani dzieciach. Jesteś największą z największych szmat. Wziąłeś, skrzyknąłeś kumpli i naubliżaliście mojej żonie. Ciągle słyszę, że twoje działania to tylko działo za działo. Przestań farmazonić. Pierwsze działo za działo, jakie będzie miało miejsce, będzie wtedy, jak ja odwdzięczę się tobie. Nie prosiłem do tej pory nikogo o wsparcie ani nikim się nie zasłaniałem, ale wiesz co – jak jeszcze trochę mnie wku***sz, to być może zrobię tak, że skrzyknę kilku kumpli, ponagrywają filmiki na tę twoją blać, pooznaczają to tak jak trzeba, pokomentują komentarze na jej temat na profilach twoim i jej, będą jej ubliżać od plastikowych k***w. Zresztą ty wiesz od czego, bo tak żeście zrobili z moją żoną. Zobaczymy wtedy, jak przetrwa ten twój związek. Zobaczysz jakie to uczucie nie móc obronić swojej kobiety" - mówi Sobota w opublikowanym przed chwilą filmie.

Wcześniejsze informacje:

Jongmen atakuje Sobotę, mocne zarzuty i reakcja rapera

Sobota odpowiada na oskarżenia Jongmena

Jongmen i Sobota kontynuują ostrą wymianę zdań

Sobota - jongmen ty ku*wo jerychońska

Tagi: 

moog
do **rwy nędzy kim jest jongmen?!?!?!
Rom
Romskim raperem
Ewrx
Obaj jak dzieci
zekij
"ponagrywają na ciebie filmy"... słodki jezu, ale pogroził
szkoda ze nie kumasz
Dzisiaj raperzy zarabiają dzięki internetowi grube miliony rocznie. Zniszczenie komuś wizerunku w internecie jest o wiele boleśniejsze niż obicie komuś gęby w realu. Czego tu nie rozumieć? nagrywania filmików w internecie to nie dziecinada tylko gra o "mieć albo nie mieć kilka baniek"
Damn
Już nie przesadzaj z tymi "bańkami" xD
Andrzej Markiewicz
Uwaga mamy prawdziwegi gangstera. Proszę wszystkich o zachowanie spokoju
Real HH 90
Kurwa możecie sobie tam po sobie Jebać ale po jakiego huja w to wpierdalać żony matki dzieci co one mają do tego jak macie jakieś ale do siebie umawiać się na ff MMA po ryju po napierdalać się a nie cisnąć po matkach żonach dzieciach to po prostu jest żałosne chwyt poniżej pasa to jak ja bym na Sobotę czy też na Jongmena rodzinę pisał takie kurewskie wpisy że po huju bo to grzało a nie robię tego bo nie jestem takim człowiekiem który ciśnie po rodzinie którymś bo po co jak ja bym miał coś do nich to tylko do nich a nie do ich rodzin 1 na 1 a nie oblewanie się w necie gównem i jeszcze z takiego kalibru panowie jesteście zajebisci ale bądźcie normalni.
Sebastian
Sobuś Rzeszów jest z tobą jebać kurwe essa
rzeszow jebie sobote
co ty pierdolisz pajacu jazda z kurwą szpagatusem aelo
Komarking
Dwa zjeby
Zastanawiam sie
Ciekawy co na to kafar. Przeciez to obronca rodzinnych wartosci
Tnt
Nie moga po prostu pojsc sie ponapierdalac?
Radek
Sobota nie daj się tej kurwie..Widać po ryju że to męda.!!!!
HXDC
A Sobota to z ryja jak wygląda? W chuju mam takie konflikty. Od jednego jak i od drugiego muzyka nie siada, a już wgl ten syf soboty. Jesteś już mój, jesteś już moja, co to do kurwy ma być?..
s.
Fajne te "beefy" w tych czasach. Mało brakuje a na emotki na gadu-gadu bedo sie napierdalać....
Clifford
Czy tylko mi się wydaje że to się skończy na jakiejś gali typu FAME MMA czy inny FFF?
darkwork
Jeden walczył dla Fame, drugi zgłosił chęć, jest to podejrzane, jeżeli finalnie będą się bić na jakieś gali to oni i reszta co stoi za Jongmenem to sprzedajne kurwy bez zasad i powinno się mieć wyjebane na tych spierdolonych idiotów.
Mob
Do piachu z kapusiami 60 tkami i innym dziadostwem . Przekleństwo dzisiejszych czasów.Nie ważne kim jest Jongman czy jest raperem czy nie, ważne że nie ma splamionego charakteru i pokazuje że szmaty zbunkrowane są wszędzie (7 mies temu mial wiedze) i nagrywa kawałki z dobrymi raperami a prawda taka że powinno się szmate gonić a tym bardziej nie nagrywać z nim. Pozdro dla walczących z pomówieniami.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>