Jongmen i Sobota kontynuują ostrą wymianę zdań

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-04 16:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Po wczorajszym, obszernym wideo Soboty zatytułowanym "#Koperkowaafera", raperzy kontynuują wymianę argumentów za pośrednictwem swoich social mediów. Całą sytuację skomentował również krótkim wpisem Kafar Dix37.

Na Instagramie Jongmena pojawił się kolejny filmik, w którym raper wskazuje, że Sobota w swoich wyjaśnieniach ominął sedno sprawy, mianowicie własne zeznania, potwierdzające wiarygodność świadka koronnego. Warszawski raper odnióśł się również do zarzutu, że robi to wszystko dla promocji własnej linii ubrań z napisem "J*bać kapusiów", wskazując, że wyprodukował je dawno, a zrządzenie losu tak chciało, że ich wypuszczenie zbiegło się z całą akcją. Według rapera, Sobota zakładał fejk konta z których go szkalował, a całkowitą wiarygodność i szacunek stracił w momencie, gdy złożył zawiadomienie na policji o pobiciu przez własną żonę. Jongmen zapowiada, że spotka się z Sobotą w cztery oczy by wyjaśnić całą sytuację.

"Pominąłeś najważniejszy wątek sprawy, bo nie odniosłeś się do swoich zeznań, które złożyłeś. Obszernych zeznań, potwierdzających „sześćdziesiątkę”. Ja ci może uświadomię: rozj*bałeś się (...) Dla mnie jesteś skończony po tym, jak doniosłeś na własną żonę na policję i złożyłeś zawiadomienie o pobiciu" - słyszymy na filmie.

Swoje zdanie do sytuacji dorzucił również Kafar Dix37, który udostępnił cytat Soboty z jego wyjaśnień, komentując: "Czego nie rozumiesz?"

Tym razem na nowe zarzuty Sobota odpowiedział szybko na swoim Instastory. Szczeciński raper oskarżył Jongmena o konfabulację i opublikował zdjęcie części dokumentów wskazując, że świadek koronny, którego wiarygodność miał potwierdzać Sobota, tak naprawdę zeznawał przeciwko niemu: "Ty intrygantko! Pokaż, podkreśl ostatnie pięć zdań i poinformuj każdego, że zeznaję przeciwko świadkowi koronnemu, dla którego ochrony robisz ze mnie frajera. "

Poniżej znajdziecie video zamieszczone przez Jongmena a pod nim screeny wspomnianych postów .

Galeria

FanRapu1
Nie wiem po co ten konflikt jest przeniesiony do internetu. Może Jongmen chce o sobie przypomnieć a może chce wypromować swoją pod nieciakawą nazwą markę cichów albo faktycznie Sobota jest kapusiem. A może Jongmen jednak? Dla mnie to bez znaczenia. Obaj furory nie zrobili w rapie i mógłbym śmiało wymienić setki raperów bardziej twórczych,technicznych i charyzmatycznych na polskiej scenie.
Carmine Galante
i znowu gangsterzy atakuja sie przez internet
Anonim
Jongmen taki z niego Warszawiak jak z koziej dupy tromba, to zwykly ze wsi chłopek a nie warszawski raper
TROMBA
Popracuj nad polszczyzą Mordko ✌️
Rozkmina
Anonim co ma piernik do wiatraka Chojku jest temat i to załatwia się Tak ustawiamy się i choj i taki filmik panowie chcę zobaczyć twarzą w twarz i jedziemy A kurwa która kłamie niech się chowa hehe i do wora jebac kurwy bez honoru godności i ambicji . A do pana soboty jak by mnie ktos tak pomawiał to bym korona wirusem się nie zastawiał tylko bym rojebałał i choj mógł bym poleżeć hehe . . Z szacunkiem i poważaniem Nara. Chłopak nie z Wawy. Ndm. Hehe
Kapusta śledzik
Śledź na H siedz Re 77 to frajer co liże spocona dupę cygamon,brudasom,arabom za kasę na wypiske i zdjęcie w pożyczonym samochodzie.Biedny upadły wieśniak bez zasad.dla kasy jak kurwa zrobi wszystko.a cygański pomiot i pseudo fajter „z Pragi” gwarantuje wszystkim pierwszy się rozkraczy.na plecach soboty buduja kapitał… Rs 77 jest w ciąży bo zapłodnił go yorkmen.
SzareKomorkiHalloJestescie?
Moi drodzy pomyślmy. Raz kim do kurczaka jest Jongman? Ani to rap, brzmi jakby się dławił - do tego fame mma? Hmm nisko. To dużo mówi. Sobota, jak sobota - kto go słucha, lub chociaż minimalnie śledzi go w social mediach to wie jaki jest - dużo głupot, trochę dziwnych akcji ale w sumie tyle. Cała ta akcja nie powinna mieć medialnego odźwięku. Jongman kozaczy, wielki pan ulicy, obrońca niewiast, ulicy i wszytskiego co prawilne (oby się w tym nie przeskoczył). Sobota też ma wiele za plecami, oczywiście. Ale do kurczaka co Jongman wie o jego życiu prywatnym, byłej żonie i ich relacji? Serio? Żyjemy w 21 wieku do kurczaka! Kobiety też się znęcają nad mężczyznami! Też biją! Stosują zastraszanie, atak słowny i znęcanie psychiczne! Wykorzystują fakt, że e mężczyzna nie uderzy kobiety, bo ma takie przekonania i w to wierzy. Więc ja się pytam Pana Jongmana co on wie? Byk tam? Zyl z nimi? Spał pod łóżkiem? Jadał z nimi? A może się z nimi bił? No kurcze o co tu chodzi? Sobota wie co robi, robi to co uważa dla niego dobre. Polecam zająć sie sobą. Nie promować (sorki żałosnej marki, może nawet nie marki, ale serio Jebac kapusiow? Gdzie tu logika) na kimś? Tym się nie zdobywa szacunku. Pozdrawiam i proszę o otwartość umysłu - polecam, fajne uczucie.
Farmacon
Podobna sytuacja... Popek -pomidor a do tego dołącza wielki raper z wysp Owczych zasraniec K2....
Sobota
Sobota wygląda jak by miał.70 lat Masakra
Killaman
Panda pajaców.. jong udaje badziora a jego najwieksza zyciowa akcja to dołek 24h z innymi chlopakami na ktorym piszczał jak kurewka gdy dostał z gumy od psa. Łazi wybujany jak recydywa rzuca tekstami jak z puchy bo poznał słowa od znajomych.. żenada w chuj. Wyjasnianie w necie...nie ma wiekszego dna. Nie bronie soboty bo go nie znam i nic o nim nie wiem za to o Gangsta paradise to jeden z wiekszych aktorów i przydupasów,ktory lubi opowiadac czyjes historie wpisujac w nich siebie jako glowny oczestnik,beka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>