Płomień 81 feat. Kali, Paluch "Powiedz na osiedlu 2020" - nowa wersja klasyka!

Interpretacje w wykonaniu reprezentantów polskiej sceny to nie wszystko - Pezet i Onar sami również odświeżyli swój klasyk i to z udziałem wyjątkowych gości!

"15 lat temu nagraliśmy singiel do albumu „Historie z sąsiedztwa” i jakoś tak wyszło, że ten kawałek jest wiecznie żywy. Wiadomo, że wszystko się dezaktualizuje, niemniej jednak „Powiedz na osiedlu” to pewnego rodzaju podwórkowy hymn. Teraz wracamy z nowym albumem właśnie po 15 latach i kontynuacja tej historii była nieunikniona. Postanowiliśmy zrobić hardcorowy, osiedlowy track, klasyczny rap w nowoczesnym wydaniu. Ursynów 100%, jak to zwykle było przy produkcjach Płomień 81. Chcieliśmy to jednak jakoś rozbudować, dlatego zaprosiliśmy jednych z najmocniejszych graczy ze sceny, którzy są osadzeni w kulturze osiedla, ulicy, podwórek i są w tym true, a przy tym są z naszej gwardii. „Powiedz na osiedlu 2020” to mocny, współczesny hip hop w dobrym składzie!" - mówi Pezet.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA RUSZYŁY, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Płomień 81 feat. Kali, Paluch - Powiedz Na Osiedlu 2020 (prod. Worek)

ixow
"a jak ktoś wraca po latach i świeżym być chce To wiedz że tylko kasa kasa nikt się nie wyprze"
Jebaćbor
Takich klasyków nie powinno się ruszać. Oni go tylko zbeszcześcili tymi gośćmi, zamiast wziąść kogoś normalnego to nabrali hipokrytów co dużo płyt wśród gnoi sprzedali. Przecież fame się musi zgadzać. Wgl nie wiem na chuj ten nowy płomień, komu to potrzebne. Pezet taki hooligan a szkoda że nie ma jaj żeby zamiast tego tracku odświeżyć kiedy powiem na osiedlu, to by było coś ciekawego.
S.H
Bilecik do Włoch niepotrzebny ?
Anonim
okek

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>