Pezet komentuje występ Zdechłego Osy na Torwarze

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-07 21:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Dopiero co pisaliśmy Wam o zapowiedziach kolejnych koncertów, a Pezet ogłosił dziś trasę, która zahaczy 4 miasta - Warszawę, Wrocław, Katowice i Gdynię. Sprzedaż biletów ruszy 13 stycznia. Raper udzielił też wywiadu, w którym opowiedział m.in. o ostatnim show na Torwarze.

"To było największe wydarzenie w mojej karierze. Co prawda grywaliśmy nawet dla ponad 20 tys. ludzi na różnych festiwalach czy juwenaliach. Jeżeli jednak po tak długiej przerwie grasz swój biletowany koncert na wyprzedanej hali, to podchodzisz do tego zupełnie inaczej. Całe przygotowania trwały około trzy miesiące" - mówił Pezet w rozmowie z Noizz. (...) Miesiąc przed koncertem ruszyły też regularne próby z zespołem, podczas których aranżowaliśmy nowe utwory. "

Wypowiedział się też o głośnym występie Zdechłego Osy, który zapomniał zwrotki a z koncertu wyprowadziła go ochrona:

"Zdechły Osa jest bardzo utalentowany. Każdy, kto choć trochę zna jego twórczość, zdaje sobie sprawę z tego, że korzysta z różnych substancji. Ja nie mam zamiaru go z tego rozliczać, ani demonizować tego wydarzenia. Nie wiem czy znał swoją zwrotkę z „Gorzkiej wody” na pamięć, mogę tylko powiedzieć, że na próbie wszystko było OK. Kiedy jednak wszedł na scenę w czasie koncertu, był już w takim stanie, że nie dał rady. Przez chwilę chciał jeszcze ratować się czytaniem z telefonu, ale mu nie wyszło, więc próbował rzucić się w publiczność. Szczerze mówiąc, dla mnie to było nawet zabawne, bo lubię element punk rocka w rapie. Media potem dużo o tym pisały, więc tym lepiej. Cała akcja trwała jakieś 30 sekund, jak ktoś czuł się tym zniesmaczony, to może to po prostu nie był koncert dla niego. Ja potraktowałem to z przymrużeniem oka."

Poniżej pełna fotorelacja z Torwaru, którą opublikowaliśmy wczoraj. Zdjęcia: Young Sandi (1-36), Piotr Jakubowski (37-48)

Galeria

Tagi: 

reklama
sdfsdf
Elegancko PEzet
Anonim
pezet to parówa, a pezet się sprzedał.
do spania
zamknij ryj psie
Anonim
no już, odpal sobie muzykę reklamową na uspokojenie.
Jxjcbc
Ćpanie ważniejsze, wiadomo xd
Bebs
Mimo, że Pezet zaczął być raczej chujowym raperem, to całkiem sensownie ujął całą sytuację. Dobre podejście, choć nawet nie wiem, kim jest Osa. Hmm, nie ma, jak dawny Pezet, bo przecież głównie o muzyke tutaj chodzi! :)
Pezet
Najbardziej lubie twoje stare komentarze Bebs. Te nowe są raczej chujowe. Napisałbyś coś w starym stylu jak piec lat temu co?
Bebs
Masz rację, wypaliłem się, zupełnie jak Pezet :)
S.H
Strasznie przytępiały komentarz.
props
propsy pezet za podejscie
myslisz jeszcze?
Czasem jak czytam wypowiedzi tych dzbanów to zastanawiam się ile oni mają lat? "Każdy, kto choć trochę zna jego twórczość, zdaje sobie sprawę z tego, że korzysta z różnych substancji" Serio? Kilku zagubionych chłopaczków z rap gry już nie ma na tym świecie przez to że też korzystało z różnych substancji a nikt z ich otoczenia nie demonizował tego i nie potrafił pomóc tym dzieciakom. "Szczerze mówiąc, dla mnie to było nawet zabawne, bo lubię element punk rocka w rape" ale gdyby jebnał samobója ze wstydu po wywaleniu go z koncert przez ochronę (kto we co w głowie dzieciaka siedzi) to też debilu proposowałbyś element punk rocka w rapie? Stare chłopy, mające swoje dzieci a zachowują się jakby mieli po 17 lat. Pierdolnijcie sie głowe barany. Wy i wasi słuchacze uważający Was za Bogów.
Kalif
Pełna zgoda kolego. Ja boję się już otwierać portale rapowe, bo pewnie zobaczę kolejną mądrość wypowiedzianą przez jakiegoś rapera. A za chwilę usłyszysz w jego kawałku jaki to on nie jest świadomy wszystkiego, po prostu alfa i Omega.
DyrektorTwojejPodstawowki
Gdyby się wyjebal na plecy to pierwszy bym się śmiał xd selekcja naturalna i tyle. Xd
Lil sqqa
Wkurwia mnie to bycie Szwajcarią w rapie, czemu nie można otwarcie powiedzieć że ktoś zjebał, że jest chujowy czy zżyna z innych kawałków, rap od zawsze miał być na przekór wszystkim a teraz kurwa każdy się boi słowem odezwać żeby nie stracić "fanów" czy nie dostać ewentualnie po pysku POLSKI RAP TO ŚCIEK
jeden koncert
No tak jest właśnie że to ściek. Najpierw robisz jeden koncert zeby fani czuli się wyjątkowo i bilety po 100 zeta a koncert słaby, a później ogarniasz resztę trasy i masz tych wyjątkowych fanów w piździelcu, bo zgarniesz więcej siana za kilka koncertów. chorągiewy pierdolone
poprock
Gardzę ludźmi, którzy chwalą ćpanie. Brzydzę się takimi ludźmi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>