Pezet sugeruje więcej koncertów - a my mamy więcej fot z Torwaru!

Dobre wieści dla fanów Pezeta - zapełnienie Torwaru i panująca tam energia dała mu spory zastrzyk mocy, przez co opublikował wiadomość sugerującą, że jednak nie skończy się na tym jednym koncercie. My za to mamy dla Was pełną fotorelację z Torwaru spod ręki Young Sandiego!

Sprawdź: Pezet wypełnił Torwar - relacja

"Tak myślałem w sierpniu ubiegłego roku: zagram 5, może 10 dużych koncertów. Cześć z Was widziała to na filmie dokumentalnym z wersji preorder. Więcej nie dam rady.

Po wydaniu albumu i ogromie pracy w to włożonym uznałem, że to i tak za dużo, że tak jak bym chciał, z odpowiednim rozmachem, dam radę zagrać tylko jeden duży show.

W grudniu, na Torwarze, zagrałem jeden, wyjątkowy, wyprzedany, koncert promujący album „Muzyka Współczesna”. Na razie najlepszy koncert w mojej karierze. Na scenie pojawili się prawie wszyscy goście, którzy udzielili się na albumie. Dla wszystkich chętnych żeby to zobaczyć nie starczyło miejsca i to wszystko nie przestanie mnie zaskakiwać i bardzo mnie cieszy.

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowita energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem też od Was bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów.

Na Nowy Rok ode mnie deklaracja: postaram się te prośby spełnić." - napisał przed chwilą Pezet na swoich profilach. Czekamy więc na wieści!

Poniżej nasza fotorelacja z Torwaru autorstwa Young Sandiego (1-36) a także oficjalna fotorelacja od Piotra Jakubowskiego (od 37)

Galeria

Tagi: 

reklama
polski rap gówno
pizdet

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>