Pezet: "Przykład Leha bardzo wiele mówi o robieniu rapowej kariery w Polsce"

Pezet w serii Najgorszych Pytań dla CGM-u jako najbardziej niedocenionego rapera wskazał zmarłego w tym roku Leha.

"Ja ostatnio jestem mocno w teamie Leha, który niestety odszedł od nas niedawno. Uważam, że to jest taki znak czasów, kiedy odchodzi koleś, który nie osiągnął jakiegoś wielkiego sukcesu, nie był u szczytu kariery. To w ogóle mówi wiele o robieniu kariery rapowej w Polsce, bo koleś był sztosem." - odpowiedział na pytanie Pezet.

Leh zginął w lutym tego roku w wypadku samochodowym. Miał na swoim koncie 2 LP, ostatni "Dziki i nietoperze" wydany w listopadzie zeszłego roku.

Z tej okazji przypominamy wspaniały hołd dla Młodego Leha, który miał miejsce podczas naszego koncertu Popkiller Młode Wilki All-Stars z tegorocznego Openera.

Tagi: 

Araruk
"przypominamy wspaniały hołd dla Młodego Leha, który miał miejsce podczas naszego koncertu" Albo sobie darujcie, albo napiszcie wprost 'przypominamy jaki wspaniały hołd mu oddaliśmy, jesteśmy tacy wspaniali'.
nie_podam
Nie rozumiem co Pezet miał na myśli. Jeśli ten fragment, który cytujecie, jest wyrwany z kontekstu, to po chuj go cytujecie?
Allhub
Ja rozumiem że wg Pezeta Leh był kozakiem a nie miał hajsu, tras, dup o fejmu. Tak jakby w USA czy na zachodzie tacy raperzy mieli hajs i fejm co jest km płatna nieprawdą bo jest cała masa niedocenianych artystów. Także Pezet skończ pierdolić bo ciężko słuchać narzekań.
Thats True
Dokładnie, jest masa lepszych graczy nawet w Pl HH. Apoteoza zmarłych w rapie to groteskowe zjawisko
Młody
No Pezet płacze, bo z płakania jest znany i tylko gdy płacze ma ochote nagrywac[Bej hejtu]. Rownie dobrze mozna powiedziec ze kazdy ma prawo do bogactwa i sukcesu, no jasne ;) Jest od k*** nedzy artystow ktorzy NIGDY sie nie wybija, o ktorych nigdy pezet nie uslyszysz nawet, groteska te wywiady i co ci ludzie maja tak naprawde do powiedzenia... przemyslenia dla 14 latkow.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>