Pezet z hołdem dla duetu Gang Starr w nowym kawałku

video
dodano: 2019-11-07 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Pezet nie zwalnia tempa. Zaledwie kilka tygodni po premierze albumu „Muzyka Współczesna”, który już uzyskał status platynowej płyty, artysta prezentuje nowy utwór zatytułowany „98”.

W kawałku wyprodukowanym przez Auera i teledysku wyreżyserowanym przez Andiamo Pezet zabiera nas w nostalgiczną podróż do roku 1998.

„Niedawny powrót Gang Starr uruchomił we mnie chęć nagrania kawałka najbardziej jak to tylko możliwe zbliżonego do takiego stylu. Jest to swoisty hołd, ale też zabieg dość przewrotny, biorąc pod uwagę obowiązujące standardy” - mówi Pezet.

Teledysk “98” to również kolejny projekt zrealizowany w ramach globalnej aktywacji True Music marki Ballantine’s i jednocześnie już drugi utwór Pezeta promujący serial marki „Kropla Prawdy”. Kawałek , jak i serial nawiązują idei STAY TRUE Ballantine’s, oznaczającej bycie wiernym sobie, niezależnie od okoliczności.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Pezet - 98 (prod. Auer, cuty DJ Panda)

Tagi: 

elo
po prostu kawalek za hajs do reklamy a nie kurwa hold dla Gangstarra xD
Grzech
Wracaj do piwnicy.
Anonim
Ich w chuj pezet leszczyk co sprzedał wszystko w co kiedyś wierzył. Wcześniej legenda od 2007 zwykły farmazon. Nie ma siły zagrać koncert bo zdrowie a najebać 20 tracków do reklam to już ma. Tak samą z tą nutą, robi gówno do reklamy jeszcze przy tym sobie wyciera mordę Gang Starr.
znowu
Czyli reklama nie hołd. Odnośnie kawałka - dupy nie urywa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>