Pezet komentuje gościnne zwrotki w remiksach "Gorzkiej Wody"

W wywiadzie dla radiowej Czwórki w audycji "Numer Raz na fali", Pezet odniósł się do gościnnych zwrotek na remiksach "Gorzkiej Wody". Szczególną uwagę poświęcił Mesowi i Sokołowi.

Numer stwierdził, że tematyka bardzo podpasowała Sokołowi, co Pezet tylko potwierdził, ale jednocześnie zwrócił uwagę na cechę charakterystyczną zwrotki szefa Prosto: "Sokół napisał, według mojej opinii, najmniej 'sokołową zwrotkę' jaką mógłbyś sobie wyobrazić, w takiej w formule w jakiej jeszcze go nie było. Mi się to podoba i trochę mi o to chodziło."

Po tym Numer uznał, że to Mes "zjadł" wszystkich na tracku, włącznie z Pezetem. Tu również rozmówca nie oponował: "Ciężko się nie zgodzić. Biorąc pod uwagi skille, zjadł wszystkich"

Wtedy prowadzący stwierdził, że Mes trochę przekombinował, jednak Pezet nie zgodził się z tym do końca. Stwierdził, że o to chodziło, zna Mesa i tą cechę u niego bardzo szanuję. Ponadto zdradził, że dograł się Mesowi na nowy materiał i tam postawił właśnie przede wszystkim na zabawę flow.

Później Numer zapytał Pezeta, czym ten się kierował, wybierając gości spośród młodych ksywek na drugi remiks.

"Wyszukiwałem takich, którzy najwięcej mogą namieszać, któzy są pewnym novum na naszej scenie. Chciałem zrobić przekrój. Najbardziej popularnym z młodziaków jest chyba Otsochodzi, chociaż nie wiem – Janek-rapowanie też jest teraz mocno na topie. Resztę chciałem dobrać tak, żeby to były postaci, których wiele osób mogło jeszcze nie słyszeć, a oni się czymś wyróżniają. Np. Okiego można przyrównać do Mesa. Jest najbardziej skillowy. Tam jest najwięcej przyspieszeń, różnych zabiegów rytmicznych. Bardzo szybko rapuje itd.. Z kolei Osa to jest dla mnie jakaś psychodelia kompletna. Ma super styl." - odpowiedział na pytanie raper.

Tagi: 

Do Pana Marka
Panie Marku, nie chciałbym Pana oceniać przez pryzmat tejże wypowiedzi. Prosiłbym o poprawienie błędów takich jak "któzy" czy "tą cechę". Pozdrawiam i ściskam
s.
Mes świetnie się czuje na takich pokręconych bitach, kawałek jak najbardziej w jego stylu. Co do samego Numera to... po tym jak jara się tym jaki to real talk zaprezentował malik na swojej "najlepszej rapowej płycie 2019" przestał być dla mnie dziennikarzem muzycznym...
Franz
Mes w tym numerze wypadł najsłabiej. Gość jest totalnie irytujący, próbuje się wyróżnić na siłę jakimiś zabiegami z flow, a jest po prostu mało zrozumiały i nieczytelny. Mega słabo wypadł, jak paralityk. W ogóle te jego zwrotki od jakiegoś czasu to przerost formy nad treścią. Po za tym kawałek spoko, właśnie Pezet najlepiej tam wypadł.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>